Ana Sayfa

Antalya Aquarium nerede, adres-harita

Antalya Aquarium nerede diyenler için Antalya Aquarium adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Antalya Aquarium Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Mahallesi No: 502 Konyaaltı, Antalya, Telefon: 0 (242) 245 65 65, www.antalyaaquarium.com

131 metre uzunluğundaki Dünya’nın en büyük tünel Akvaryumunu barındıran Antalya Aquarium binlerce türe ve onbinlerce deniz canlısı ve balıklara ev sahipliği yapmaktadır. Antalya Akvaryumunda koruyucu giysi ve rehber eşliğinde akvaryumda yüzebilir ve ellerinizle balıkları besleyebilirsiniz. Ayrıca 1500 metrekare kapalı alana sahip Kar Dünyası’nda karın tadını da çıkabilirsiniz. Peki Aquarium Antalya’da neler mevcut?

40’ı aşkın tematik akvaryumun bulunduğu tesiste, köpekbalığı, mersin balığı ve deniz anaları için özel izleme bölümleri bulunmaktadır. Çocuk dünyası, yüzme akvaryumu ile cafe ve restoranların bulunduğu teras kat, hediyelik eşya, uçak-gemi batığı, su altı mağarası ile amfi tiyatronun bulunduğu tünel kattan başka akvaryumların ve kar dünyasının bulunduğu ayrı bir kat bulunmaktadır. Antalya akvaryum giriş ücreti, biletler ve direk merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


"Antalya Aquarium nerede, adres-harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz