Ana Sayfa

Ankara Batıkent Atlantis City AVM nerede, adres, harita

Atlantis City AVM nerede, haritada göster diyenler için Atlantis City AVM adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Atlantis City AVM haritası:

Atlantis City AVM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Başkent Bulvarı no:224, Batıkent Yenimahalle, Ankara, Atlantis City AVM Telefon:444 82 00, internet sitesi: www.atlantiscity.com.tr/

Ankara’nın düzenli yerleşim alanlarından Batıkent’te yer alan Atlantis City toplu konut ve alışveriş merkezi olarak Gordion grup bünyesinde gözde bir proje. Batıkent Metro istasyonu yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken Atlantis City merkezi bir konumda bulunmakta. Site içi monoray ulaşım sistemi ve Botanik parkı, 700’ü aşkın daire ile alışveriş merkezi bütüncül bir yapı oluşturmakta.

Kipa Batıkent Mağazasının da bulunduğu Atlantis City AVM elektronik mağazalar zinciri Darty (Bimekse devredilen ve kapatıldıktan sonra Porland mağazası olan) ve yapı market Tekzen’e de ev sahipliği yapmakta. Toplamda 155 mağazanın yer aldığı Atlantis AVM sağlıklı yaşam ve spor merkezi yanında kapalı yüzme havuzuna da sahip. Çocuk ve eğlence merkezi, lunapark ve sinema salonları ile geniş bir yaşam alanı sunan Atlantis city AVM Başkent’liler için yeni bir alışveriş mekanı. Atlantis City AVM çalışma saatleri 10:00-22:00 saatleri arasıdır. Peki Atlantis City AVM’ye nasıl gidilir?

Atlantis City ulaşım: Özel aracınız ile İstanbul yolu Şaşmaz kavşağından Batıkent Bulvarı boyunca ilerlediğiniz takdirde Atlantis City AVM’ye ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma aracı olarak Ankara metrosu ve aktarmalı servisler işinizi görecektir.


"Ankara Batıkent Atlantis City AVM nerede, adres, harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz