Ana Sayfa

Ankara Eryaman Optimum AVM, adres-harita ve ulaşım

Ankara Eryaman Optimum Outlet Center nerede, haritada göster diyenler için Ankara Optimum Outlet Center adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Ankara Optimum Outlet AVM haritası:

Ankara Optimum Outlet Center Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Eryaman Ayaş Yolu No:93 06930 Ankara – TÜRKİYE, Ankara Optimum Outlet AVM Telefon:0 312 280 60, internet sitesi: www.optimumoutlet.com

2004 yılından bu yana Ankara’lıların outlet alışveriş merkezi olan Optimum Outlet Ankara, Eryaman’da çevre yolu ve Ayaş yolu’nun kesişim noktasında bulunmaktadır. 2006 yılında yapılan genişletme çalışmaları sonrası 300’e yakın mağazanın bulunduğu Eryaman Optimum AVM’de buz pisti, sinema, roll house bowling salonu ve çocuk kulübü de bulunmaktadır. Optimum Ankara çalışma saatleri 10:00-22:00 saatleri arasıdır.

Peki Optimum Eryaman’a nasıl gidilir, ulaşım? Optimum’a Sıhhiye veya Bakanlıklar istikametinden gelen Fatih, Sincan otobüs ve dolmuşları ile ulaşabilirsiniz. Eryaman 1. Etap’tan giriş yapan Eryaman otobüsleri ile metro aktarmalı vasıtalar da uygundur.


"Ankara Eryaman Optimum AVM, adres-harita ve ulaşım" yazısına 2 yorum yapılmıştır.

  1. yaşar dedi ki:

    aştiden optimuma otobüslerle nasıl gidilir acil lütfen

  2. avengg dedi ki:

    hangi yönden gelen otobüslere biniliyo kızılaydann?? güvenparktan demişlerdi bna dönermisinz bekliyorum


"Ankara Eryaman Optimum AVM, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz