Ana Sayfa

Ankara Etlik Antares AVM, adres-harita ve ulaşım

Antares Alışveriş Merkezi nerede, haritada göster diyenler için Antares AVM adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Antares AVM haritası:

Antares AVM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1/A Ayvalı – Etlik / ANKARA, Antares AVM Telefon:0312 321 0600, internet sitesi: www.antaresavm.com.tr

Adını samanyolundaki parlak bir yıldızdan alan Etlik Antares Alışveriş Merkezi, 80 bin metrekareyi aşkın ticari alanda Bimeks (eski Electro world), Praktiker, Real gibi 200 mağazası ile 2008 yılından bu yana Ankaralılara hizmet vermektedir. Geniş, aydınlık ve ferah iç mekan tasarımı, Ankara manzaralı fast-food kafeterya katı, 10 salonlu sinema, rolling ball bowling, çocuk oyun alanları, 5000 araçlık otopark, 24 katlı iş kulesi ve 600 konut, Antares AVM’nin dikkat çeken özellikleridir. Ankara Antares AVM nerede? Antares Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer almaktadır. Antares AVM çalışma saatleri 10:00-22:00 saatleri arasıdır. Peki Antares AVM’ye nasıl gidilir?

Antares AVM ulaşım İvedik Metro istasyonundan aktarmalı servislerle veya bir miktar yürümeyi göze alıyorsanız, Etlik Kasalar veya Etlik, Ayvalı ve bazı Şentepe ve Yükseltepe dolmuş ve otobüsleri ile Antares Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Özel aracınız ile seyahat ediyorsanız, İstanbul yolu FSM bulvarında-Yenimahalle kavşağından ivedik- Eşref Bitlis ve Akşemsettin cadddesi güzergahını veya Turgut Özal Bulvarından Etlik caddesi-Halil Sezai Erkut caddesi istikametini kullanabilirsiniz.


"Ankara Etlik Antares AVM, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz