Ana Sayfa

Ankara Kentpark AVM nerede, adres, harita

Ankara Kentpark Alışveriş Merkezi nerede ve nasıl gidilir diyenler için Kentpark AVM adresi ve haritası burada yer almaktadır.

kentpark-ankara-haritasi
80 bin metrekare alışveriş alanına ve 191 mağazaya sahip Kentpark Alışveriş Merkezinde Fitness salonu, Decathlon spor mağazası, gölet, bowling salonu, çocuk oyun alanı, Prestige Cinema ve Dans Okulu bulunmaktadır. 2010 yılından bu yana hizmet veren Kentpark, yerli sermaye ürünüdür.

Kentpark AVM nerede? Kentpark Alışveriş merkezi Ankara Eskişehir yolu’nda ODTÜ karşısında yer almaktadır.

Kentpark AVM iletişim bilgileri: (kentpark.com.tr)
Kentpark AVM adresi: Eskişehir Yolu 7. Km. No:164 Mustafa Kemal Mahallesi Çankaya / Ankara, Telefon: 444 7 477, 0 312 219 66 99

Kentpark AVM nasıl gidilir, ulaşım? Kentpark AVM’ye Güvenpark’tan hareket edip İnönü Bulvarı ve Eskişehir yolunu kullanan Konutkent, Ümitköy, Sincan, Fatih, Eryaman- Bakanlıklar otobüs ve dolmuşları ile ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile Eskişehir yolundan şehir merkezi istikametinde geliyorsanız, ODTÜ kavşağı köprülü kavşağından karşı yöne geçmelisiniz. İstanbul yolunu kullananlar, Gimat kavşağından Anadolu Bulvarını vasıtasıyla Eskişehir yoluna ulaşabilirler.


"Ankara Kentpark AVM nerede, adres, harita" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. Şeyma YÜZÜAK dedi ki:

    Acaba güvenparktan hangi numaralı otobüslere binmemiz konusunda biraz aydınlatabilir misiniz?? :))


"Ankara Kentpark AVM nerede, adres, harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz