Ana Sayfa

Ankara Panora AVM adres-harita ve ulaşım

Ankara Panora AVM nerede, haritada göster diyenler için Panora AVM Ankara adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Panora AVM haritası:

Ankara Panora AVM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Turan Güneş Bulvarı No:182 Oran Çankaya / Ankara, Panora AVM Telefon: 0 (312) 490 42 50, internet sitesi: www.panora.com.tr

Ankara Panora AVM nerede? Panora eski milletvekili lojmanlarının bulunduğu arazide, Turan Güneş Bulvarı üzerinde yer almaktadır.

Geniş peyzaj alanına sahip Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, havuzları, doğası, açık hava spor alanı ile sosyal aktiviteler için Çankaya’da bir merkez konumundadır. Kipa, Apple store, Teknosa vs. gibi 180’den fazla mağazanın bulunduğu Panora AVM’de iki dev akvaryum, mozaikten yapılma Piri Reis haritası, Mars Athletic Club spor merkezi, Nu Spa, Müjdat Gezen Sanat Merkezi, bowling salonu, sinema salonları, çocuk oyun bahçeleri ve jetonlu makineler, bilardo vs. imkanları yer almaktadır. Peki Panora Alışveriş merkezine nasıl gidilir?

Panora AVM ulaşım: Panora’ya gitmek için özel aracınız ile Konya yolu (Mevlana Bulvarı) Ahlatlıbel kavşağından T. Güneş caddesine çıkabilirsiniz. Dikmen caddesi, Doğukent bulvarı veya Ziaur Rahman caddesinden de Panora’ya giden yollara çıkabilirsiniz. Otobüs veya dolmuş kullanmak isterseniz Oran Sitesine son duraklı Ulus, Keçiören veya Güvenpark (Kızılay) hatları işinizi görecektir.


"Ankara Panora AVM adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz