Ana Sayfa

Armonipark AVM Outlet Center nerede, adresi, ulaşım

Armonipark AVM Outlet Center nerede diye merak edenler için Armonipark AVM Outlet Center adresi ve harita bilgisi burada bulunmaktadır.

Armonipark AVM Outlet Center Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Tevfik Bey Mah. Halkalı Cad. No: 132 Küçükçekmece – İstanbul, Telefon:(212) 425 91 00, www.armonipark.com

Outlet fiyatlarıyla alışveriş keyfine ortak olabileceğiniz Sefaköy ArmoniPark Outlet Center’da başta Carrefour ve Teknosa olmak üzere yüze yakın mağaza bulunmakta. Bakırköy, Küçükçekmece ve İkitelli bölgelerinin ortasında bulunan ve çağdaş ve özgün mimarisi ile dikkat çeken ArmoniPark AVM’de Starpark eğlencesi, çocuk oyun alanları, Prestige sinema salonları da bulunmakta. Peki Armonipark AVM’ye nasıl gidilir?
Armonipark Alışveriş Merkezine ulaşım için İETT otobüslerinden 760 – CİHANGİR MAH.-AVCILAR-OTOGAR, 89 – ATAKENT MAHALLESİ-AKSARAY, 89İ – HALKALI-AKSARAY, 89S – SÖĞÜTLÜÇEŞME-ZEYTİNBURNU METRO, 98 – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-BAKIRKÖY, 98İ – HALKALI-BAKIRKÖY, 98S – KONUTBİRLİK-BAKIRKÖY, HT15 – GÜVERCİNTEPE MAH.-Y.B METRO, HT20 – ŞAHİNTEPESİ-YENİBOSNA METRO seçenekleri mevcut.
Dolmuş-minibüs ile ulaşım için Sefaköy-Altınşehir, İkitelli, Başakşehir ve Küçükçekmece dolmuşlarını kullanabilirsiniz.”


"Armonipark AVM Outlet Center nerede, adresi, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz