Ana Sayfa

Capitol AVM Alışveriş ve Eğlence Merkezi nerede, adresi, ulaşım

Capitol AVM Alışveriş Merkezi nerede diyenler için Capitol AVM Alışveriş Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Capitol AVM Alışveriş Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Mahir İz Cad., No: 3, Altunizade İstanbul, Telefon:(216) 554 77 77, www.capitol.com.tr

1993’den beri faaliyette olan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik bakımından Anadolu yakasının önde gelen AVM’lerinden biri. 134 mağazanın yer aldığı Capitol AVM’de giyim, beyaz eşya ve elektronik, aksesuar vs. ihtiyaçlarınıza cevap verecek mağazalar yer almakta. Sinema salonları, otoparklar, eczane, kuru temizleme ve lostra sizler için düşünülmüş diğer detaylar. Capitol avm ulaşım: Capitol nerede diyenler için kısaca alternatiflerden bahsedelim. Ücretsiz ring servisi ve Kadıköy, Üsküdar otobüsleri gibi otobüs toplu taşıma alternatifleri ile ulaşabileceğiniz Capitol avm’ye özel aracınız ile Avrupa yakasından, Boğaziçi Köprüsü- Altunizade çıkışı-Bağlarbaşı meydanı-en soldaki ayrım yoluyla; Anadolu yakasında E-5’i kullanırken Koşuyolu sapağı-Bağlarbaşı Üsküdar yönünde (yani Avrupa yakasından gelişteki Altunizade çıkışı) ilerleyerek; Kadıköy’den gelirken ise Altunzide-Bağlarbaşı yönünde ana yolu takip ederek Capitol AVM’ye ulaşabilirsiniz.


"Capitol AVM Alışveriş ve Eğlence Merkezi nerede, adresi, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz