Ana Sayfa

Bakırköy Carousel AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi adres, telefon

Carousel AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi nerede diyenler için Carousel AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Carousel AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Cad., No: 1, Bakırköy İstanbul, Telefon:(212) 570 84 34 , www.carousel.com.tr

Piramit çatısı ve cam vitrini ile dikkat çeken Carousel Alışveriş Merkezi, giyimden mücevhere, aksesuardan kitap-müzik-DVD’ye, kozmetik, teknolojiye vs. mağazaları ile geniş bir kitleye hitap etmekte. Atlı karıncalı (yani carousel) çocuk oyun alanı, bowling salonu, sinema salonları, açık-kapalı otoparklar, oto yıkama, kuru temizleme ve terzi, kuaför, lostra, kayıp eşya bölümü gibi sizin için düşünülmüş pek çok ayrıntıya sahip. Alışveriş merkezi yanında modern bir hastane de yer almakta.Carousel AVM ulaşım: Bakırköy’den geçen veya E-53 Bakırköy – Mecidiyeköy otobüsleri ile ulaşabileceğiniz AVM’ye dilerseniz Bakırköyden geçen Bostancı, Sarıyer, Pendik vs. deniz otobüsleri ile de ulaşabilirsiniz.


"Bakırköy Carousel AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi adres, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz