Ana Sayfa

Forum İstanbul AVM adres-harita ve ulaşım

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi nerede diyenler için Forum İstanbul AVM adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.
Forum İstanbul AVM harita

Forum İstanbul AVM Alışveriş Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Kocatepe Mah., Paşa Cad., Bayrampaşa, İstanbul, 34045 , Telefon:(212) 443 13 50 , www.forumistanbul.com.tr

Bayrampaşa’da merkezi bir konumda bulunan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi 250’yi aşkın markası ulusal ve uluslararası markayla alışveriş keyfini katlamakta. Dev akvaryum Turkuazoo, buz müzesi Magic ICE, sinema salonları, bowling salonu, buz pisti gibi pek çok olanağa sahip olan Forum İstanbul AVM sağlık noktası, bebek ve aile odaları, emanet, Tax Free shopping, ATM’ler ve engelli hizmetleri gibi pek çok hizmet sunmakta.

Peki Forum İstanbul’a nasıl gidilir? Forum İstanbul AVM ulaşım: Forum İstanbul Alışveriş Merkezine arabayla TEM otoyolundan “Hal-Otogar” çıkışını müteakip “Kuru Gıda Hali-Otogar” istikametini takip edebilirsiniz. E5 otoyolundan ise “Otogar” çıkışından sonra “Kartaltepe-Yıldırım-Kocatepe” yoluna girebilirsiniz.
Otobüs kullananlar için Kartaltepe’den geçen 32 (Cevatpaşa-Eminönü), 32A(Cevatpaşa-Beyazıt) ve 32T(Cevatpaşa-Taksim) ve metroyla Atatürk Havalimanı-Aksaray metrosu Forum İstanbul durağı ile alışveriş merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki Forum İstanbul ulaşım krokisi de işinizi görebilir.

forum-istanbul-harita


"Forum İstanbul AVM adres-harita ve ulaşım" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. delil dedi ki:

    mükemmel bir yol ve harita yardımı teşekkürler forumistanbul


"Forum İstanbul AVM adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz