Ana Sayfa

Kanyon AVM Alışveriş Merkezi nerede, adresi, ulaşım

Kanyon AVM Alışveriş Merkezi nerede diyenler için Kanyon AVM Alışveriş Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Kanyon AVM Alışveriş Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Büyükdere Cad., No: 185, Levent, İstanbul, 34394, Telefon:(212) 317 53 00, www.kanyon.com.tr

Açık havada alışveriş keyfi ve mimarisi ile farklılık yaratan Kanyon AVM zengin marka seçenekleri ve 150 mağazası ile özel bir yere sahip. Ücretsiz otopark yanında eczane, kuaför, kuru temizleme, terzi, lostra, döviz bürosu, bebek bakım odası ve concierge gibi hizmetleri de barındıran Kanyon alışveriş merkezinde spor salonu, spa ve üç boyutlu sinema da mevcut. Büyükdere caddesinde 4. Levent ile Levent arasında yer alan Kanyon AVM’ye ulaşım için M2 Levent metrosunu, Maslak-Beşiktaş güzergahında çalışan İETT otobüslerini, Sarıyer-Beşiktaş minibüslerini kullanabilirsiniz. Araba ile FSM köprüsünden gelişte, Levent – Sarıyer çıkışını kullanarak, Beşiktaş yönünden Maslak yönüne giderken, Gültepe sapağından Gültepe’ye saptıktan sonra, yeraltı geçidinden geçip ilk sola dönerek de Kanyon alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.


"Kanyon AVM Alışveriş Merkezi nerede, adresi, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz