Ana Sayfa

Kozzy AVM Alışveriş ve Kültür Merkezi nerede, adresi, telefon

Kozzy AVM Alışveriş ve Kültür Merkezi nerede diyenler için Kozzy AVM Alışveriş ve Kültür Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Kozzy AVM Alışveriş ve Kültür Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Bayar Cad., Buket Sok., No: 20/1, Kozyatağı, İstanbul, 34742, Telefon:(216) 658 00 00, www.kozzyavm.com

2010 yılından bu yana hizmette olan Kozzy AVM Anadolu Yakası’nda, Bağdat Caddesi ve E5 karayoluna yakın mesafede bulunmakta. Sinema salonları, restoranlar, otopark, kuru temizleme, lostra, fatura ödeme noktaları ve bebek bakım odası gibi tipik ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek alışveriş merkezinde açık teras da bulunmakta. Bünyesinde bulunan Gazanfer Özcan Kültür merkezi ve diğer kültür, sanat ve sergi etkinlikleri ile Kozzy Alışveriş Merkezi aynı zamanda bir Kültür Merkezi olarak da adlandırılmakta.


"Kozzy AVM Alışveriş ve Kültür Merkezi nerede, adresi, telefon" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. Cengiz Akçakoca dedi ki:

    Sn. Kozzy Yetkilileri,
    Size, bütün bir yıl gündemde kalacak çok etkili ve ekonomik bir reklam şekli sunmak istiyorum. Detayları anlatabilmem için bana önümüzdeki günlerde bir randevu verilmesini veya size ulaşabileceğim bir e mail adresi verilmesini rica ederim.
    Saygılarımla..


"Kozzy AVM Alışveriş ve Kültür Merkezi nerede, adresi, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz