Ana Sayfa

Ora Outlet AVM Alışveriş Merkezi nerede, adresi, ulaşım

Ora Outlet AVM Alışveriş Merkezi nerede diyenler için Ora Outlet AVM Alışveriş Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Ora Outlet AVM Alışveriş Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Altıntepsi Mah. Kemer Sok. No:3 Bayrampaşa İstanbul, Telefon:(212) 443 15 00, www.ora.com.tr

Ora outlet AVM, çocuklar için türlü eğlenceler içeren Landora temalı park, sinema, konser, Crowne plaza ve holiday inn express otelleri, Ora convention fuar ve sergi alanı gibi pek çok olanağın bir araya geldiği bir ortam sunmakta. Peki ORA AVM’ye nasıl gidilir? Ora Outlet’e ulaşım için
Metrobüs ile: T1 Kabataş-Bağcılar hattında Yusufpaşa (Aksaray) veya Zeytinburnu durağında inip Metro hattına geçerek otogar durağına ulaşıp ORA Ücretsiz Müşteri Servisi’ni kullanabilirsiniz.
Tramvay ve Metro için de M1 Aksaray-Havalimanı Metrosu ile otogara ulaştıktan sonra müşteri servislerini kullanabilirsiniz. Ora AVM’nin pek çok semtten ücretsiz müşteri servisleri de bulunmakta.
Özel araç sahipleri ise Boğaz köprüsünden gelirken otogar-bayrampaşa çıkışını kullanıp otogara doğru yönelebilirler. E-5 Avcılar yönünden gelenler ise İncirli Kavşağı D-100 yanyolu kullanmalıdırlar. TEM otoyolundan da Otogar çıkışı yoluyla ORA outlet’e ulaşabilirsiniz.


"Ora Outlet AVM Alışveriş Merkezi nerede, adresi, ulaşım" yazısına 2 yorum yapılmıştır.

  1. oya dedi ki:

    nasıl ulaşabilirim

  2. ferhat dedi ki:

    peki servisler otogarın neresinden kalkıyor


"Ora Outlet AVM Alışveriş Merkezi nerede, adresi, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz