Ana Sayfa

Sincan Alışveriş Merkezi nerede, adres-ulaşım

Ankara Sincan Alışveriş ve Kültür Merkezi nerede, haritada göster diyenler için Sincan Alışveriş ve Kültür Merkezi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Sincan AVM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Atatürk Mah. Melek-Meltem Sok. Sincan Ankara, Telefon:0312 269 29 29, sincanakm.com

Sincan Merkez Camii Çarşı ve Kültür Kompleksi dönüşüm projesi kapsamında eski imam hatip lisesi bölgesinde modern bir mimari anlayış ile hayata geçirilen Sincan Alışveriş Merkezi 12 bin metrekare alanda 130’u aşkın mağaza ve 3.100 kişilik bir cami alanından oluşmaktadır. Bodrum katlar dahil toplam 9 katlı yapının üst katları iş merkezi olarak ofislere ayrılmıştır. 300’ü aşkın araç kapasiteli otoparkı bulunan Sincan AKM’de açık havada alışveriş imkanı sunulmaktadır. Peki Sincan AVM’ye nasul gidilir?

Sincan Alışveriş Merkezine Sincan merkezden geçen dolmuş ve otobüsler yanında özel aracınız ile İstanbul yolu-Ayaş yolu bağlantısı, Etimesgut üzerinden Atatürk caddesi veya GMK bulvarı (Ayaş Caddesi) bağlantılarından ulaşabilirsiniz.


"Sincan Alışveriş Merkezi nerede, adres-ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz