Ana Sayfa

Eskişehir Bilim Deney Merkezi adres, harita, ulaşım

Eskişehir Bilim Deney Merkezi nerede, haritada göster diyenler için Eskişehir Bilim Deney Merkezi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Eskişehir Bilim Deney Merkezi haritası:

Eskişehir Bilim Deney Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Bilim Kültür ve Sanat Parkı Ulusal Egemenlik Bulvarı No: 209 ESKİŞEHİR, Eskişehir Bilim Deney Merkezi Telefon:444 8 236, internet sitesi: www.eskisehirbilimdeneymerkezi.com

Eskişehir Bilim Deney merkezinin içinde yer aldığı Sazova bilim kültür ve sanat parkına ulaşım için 11,17 hat numaralı belediye otobüsleri ya da Eskişehir Atatürk stadyumun arkasından kalkan 16,38 hat numaralı minibüsleri kullanabilirsiniz.

Ses, doğa, enerji, basınç, yeryüzü, optik, denge mekanik deneyleri, el becerisi ve dikkat ile çeşitli gösterilere ev sahipliği yapan, yaz-kış atölyeleri ile uygulamalı bilim etkinliklerinin yürütüldüğü ve doğum günü organizasyonu imkanı sunan tesisten toplu olarak yararlanmak için rezervasyon yapmanız mümkündür. Bilim Deney Merkezi giriş ücretleri öğrenciler için 1-2 TL civarıdır.


"Eskişehir Bilim Deney Merkezi adres, harita, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz