Ana Sayfa

Diyarbakır Kaplan City Park nerede, adres-harita

Düğün salonları ve aquapark yüzme havuzuna sahip Diyarbakır Kaplan City Park nerede, haritada göster diyenler için Diyarbakır Kaplan City Park adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Diyarbakır Kaplan City Park haritası:

Diyarbakır Kaplan City Park Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Gaziler Son Durak Çarmar Arkası-Kayapınar 21000 Diyarbakır, Diyarbakır Kaplan City Park Telefon:0533 472 8440, internet sitesi: kaplancityparkdugunsalonlari.com

Düğün, nişan, sünnet gibi özel günlere ev sahipliği yapan Kaplan city park düğün salonları 1200’er kişilik Papatya ve Kardelen salonları yanısıra 400’er kişilik Karanfil ve Açelya salonlarına ve 250 kişilik Akasya salonuna sahiptir. Kaplan city düğün salonunda klima ve havalandırma, sinevizyon sistemi, elektrik kesintilerine karşı jeneratör ile ses sistemleri kuruludur.

Aquapark hakkında bilgiler buradadır.


"Diyarbakır Kaplan City Park nerede, adres-harita" yazısına 2 yorum yapılmıştır.

  1. seyfettin dedi ki:

    geçen cuma saat 007 ‘de papatya döğün salonunuzda kızımın döğünü vard, ancak servis dağıtımında bazı iş arkadaşlırımın masasına gelin babası olarak bir tabak fazla çerez isitedim dağıtım yapan personeliniz bırakmam dedi arkadaşlarıma karşı çok mahçup oldum. ve çok utandım eğer eksik varsa ben kendim fazla para öderim dedim. ama yine bırakmadı bu papatyada çalışan beyaz saçlı orta yaşlarda bir personeliniz. Lütfen sizin solunun bir itibarı var bu tür durumlurdan haberinizin olmasını istedim.sizi vehizmetleriniz seven bir vatandaaş olarak dikkate alırsanız sizin açınızdan iyi olur.Lütfen benim ismimi vermeyin çünkü o adamla biraz tartıştım. tdeşekkür eder saygılar ve başarılar sunar bu tür olayları müsaade etmemeniz temeliyle iyi çalışmalar

  2. Gülşah dedi ki:

    Bugunki orkestiradan ve ordaki garsonlardan degerli sanatcilarinizdan cok memnun kaldik tesekkurederim özellikle sakalli sanatcimizin sesine hayran kaldim benim adim tesekkurlerimi iletirmisiniz.


"Diyarbakır Kaplan City Park nerede, adres-harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz