Ana Sayfa

Sincan Amelda Düğün Salonları nerede, adres-ulaşım

Sincan Amelda Düğün Salonları Kompleksi nerede, haritada göster diyenler için Amelda Düğün Salonu Sincan adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Ankara Amelda Düğün Salonları haritası:

Amelda Düğün Salonları Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Akşemsettin Mah. Bosna Cad. No:37/1-2 Sincan/ ANKARA, Ankara Amelda Düğün Salonu Telefon:(0312) 271 94 94 – (0312) 271 23 23, internet sitesi: www.ameldadugun.com

2013 yılından bu yana, Ankara’da düğün salonu alanında AVM benzeri modern bir mimaride hizmet sunan Amelda Düğün Salonları aynı zamanda toplantı, seminer gibi aktivitelere de ev sahipliği yapmaktadır. Amelda Düğün Salonları kompleksinde her biri 750’şer kişilik 4 ayrı düğün salonu mevcuttur. İster ilahili isterseniz yemekli, yemeksiz düğünlerde, düğününüzü internet üzerinden canlı yayını, orjinal ses ve ışık sistemleri, projeksiyon ve lazer gösterisi, sis-duman, köpük vb. hizmetler Amelda düğün salonundadır.

Düğün-nikah ve nişanlardan mezuniyet balolarına, kına, sünnet, kokteyl vb. davetlerden resepsiyon ve seminerlere ev sahipliği yapan Amelda Düğün Salonları bünyesinde fotoğraf ve video çekim hizmetleri, solist ve müzik sahne hizmetleri, çocuk oyun alanları, mescit, (ücretli) otopark, klima ve jeneratör, kablosuz wifi internet gibi olanaklar sunulmaktadır.

Amelda düğün salonuna ulaşım için Eskişehir yolu-Zırhlı Birlikler-Atatürk caddesi-Polatlı 1. cadde istikametini veya İstanbul yolu-Ayaş yolu-Çatalca sokak-Polatlı 1. cadde güzergahını tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için Sincan merkezden geçen dolmuş veya 511, 510 veya Plevne mahallesi otobüslerini kullanabilirsiniz.


"Sincan Amelda Düğün Salonları nerede, adres-ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz