Ana Sayfa

İstanbul Vialand nerede, adres-harita

İstanbul Vialand nerede diyenler için adres ve harita eşliğinde bilgiler burada yer almaktadır.

Vialand İstanbul haritası:

Vialand İstanbul Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065 Eyüp İstanbul, Vialand İstanbul Telefon:0212 609 11 10, internet sitesi: http://www.vialand.com.tr/

100 stat büyüklüğünde dev bir arazi üzerinde kurulan Vialand eğlence parkı şatolar, şelaleler, çocuk parkları ve oyuncakların yer alacağı 8 bin araçlık otoparka sahip dev bir eğlence parkıdır.

Vialand eğlence ve açık hava alışveriş merkezi olarak tıpkı Disneyland gibi bireysel ve grup olarak çok farklı aktivitelere ev sahipliği yapan tematik bir park. Vialand park için gezi treni, roller coaster hızlı tren ile adrenalin, aile için safari family coaster, sulu eğlence splash coaster, dünya çocukları small world, nehir ve şelale keyfi, hollywood eğlencesi King Kong ve daha pek çok eğlence vialand’da sizleri bekliyor. Ayrıca vialand gösteri merkezi, konser alanı gibi sosyal alanlar da mevcut.

Vialand Ulaşım: Vialand eğlence parkına ulaşım için özel servis araçları yanında TEM otoyolu (istanbul çevre yolu) Hekimsuyu caddesi çıkışını veya E-5 otoyolunun Haliç köprüsü öncesi veya sonrasındaki çıkışlarından istifade edebilirsiniz.


"İstanbul Vialand nerede, adres-harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz