Ana Sayfa

Acıbadem Ankara Hastanesi adresi, haritası

Acıbadem Ankara Hastanesi nerede, nasıl gidilir diyenler için Acıbadem Ankara Hastanesi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Acıbadem Ankara Hastanesi haritası:

Acıbadem Ankara Hastanesi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Turan Güneş Bulvarı 630.sokak No:6 Or-an, Çankaya / Ankara (TRT Genel Müdürlüğü Karşısı), Acıbadem Ankara Hastanesi Randevu için telefon:0 (312) 593 44 44, internet sitesi: www.acibadem.com.tr

4 saniyede tüm vücut tomografisi çeken Flash CT cihazı, panoramik röntgen, acil servis, ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, özel veya standart tek kişilik odalar (toplam kapasite 60 kişi), çocuklara özel oyun alanı, check-up kliniği vs. hizmetlerin bulunduğu Acıbadem Ankara hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı, Ortopedi, Kulak Burun Boğaz, Beyin Cerrahisi, Dahiliye ve Radyoloji gibi pek çok tıbbi alanda hizmet sunulmaktadır.

Acıbadem Ankara hastanesine nasıl gidilir? Ankara Acıbadem hastanesine toplu taşıma ile ulaşım için Kızılay’dan Or-an Semti otobüslerine binip TRT Genel Müdürlüğü karşısında ininiz. TRT’nin karşısında yer alan ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönünce hastaneyi göreceksiniz.

Özel araç ile Acıbadem Ankara hastanesine ulaşım için Atatürk Bulvarı yönünden Cinnah Caddesi yönünde ilerleyiniz. Daha sonra Atakule’den Simon Bolivar Caddesi sonundan sağa dönüp, Turan Güneş Bulvarı yönünde ilerleyiniz. TRT Karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönüp devam ettiğinizde Acıbadem Ankara’yı göreceksiniz.

Dilerseniz Konya yolu Turan Güneş Bulvarı bağlantısından da Acıbadem hastanesine ulaşabilirsiniz.


"Acıbadem Ankara Hastanesi adresi, haritası" konusuna yorum gönderebilirsiniz