Ana Sayfa

Ankara Etimed Hastenesi nerede, adres-ulaşım

Ankara Etimesgut Etimed Hastanesi nerede, haritada göster diyenler için Etimed Hastanesi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Ankara Etimed Hastanesi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Elvan Mah. 1934. Sok. No:4 Etimesgut / ANKARA, Telefon:0312 293 06 06, Www.etimed.com.tr

141 yatak kapasiteli ve 11 bin metrekareyi aşkın kapalı alana sahip Özel Etimed Hastanesi Sincan ve Etimesguttaki en donanımlı hastanelerden biridir. Geniş otopark alanı, 5 ameliyathanesi, 1 doğum salonu ve 4 sancı doğum ve lohusa odası, KVC-koroner-genel ve yenidoğan yoğun bakım yataklarına sahip Etimed hastanesi SGK ile anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Peki Etimed hastanesi nerede?

Ankara Çevre yolu Sincan çıkışı yanında yer alan Özel Etimed Hastanesi İstasyon caddesine yakın bir konumda yer almaktadır. Peki Etimed hastanesine nasıl gidilir?

Ankara şehir merkezinden İstanbul yolu- Ayaş yolu bağlantısı veya Eskişehir yolu-Zırhlı Birlikler-Etimesgut istikametinden ulaşabileceğiniz Etimed hastanesine çevre yolu ile de ulaşım mümkündür.


"Ankara Etimed Hastenesi nerede, adres-ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz