Ana Sayfa

Hacettepe Hastanesi adresi, telefon numarası, ulaşım

Ankara’da bulunan Hacettepe Hastanesi nerede diyenler için Hacettepe Hastanesi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Hacettepe Adres ve İletişim bilgileri: Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230, Telefon:0312 305 5000, www.hacettepe.com.tr

Hacettepe hastananesi, erişkin hastanesi, İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi ve Onkoloji hastanesinden oluşmakta. Hacettepe Üniversitesi tıp fakültesi de söz konusu hastanelerle kampüs içinde bulunmaktadır.

Hacettepe hastanesi ulaşım:
Şehir içinden: Sıhhiye’den geçen banliyö-metro-dolmuş veya otobüslerle kısa bir yürüyüş ardından Hacettepe hastanesine ulaşabilirsiniz. Sıhhiye Pazarı ile Refik Saydam Merkez Hıfzısıhha Enstitüsü’nün önünden geçen ve Samanpazarı’na çıkan Adnan Saygun Caddesi yolu daha kolay bir ulaşım sağlar. Onkoloji hastanesi için Dumlupınar Caddesi yoluyla doğu kapısından giriş yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ): Aşti’den Ankaray’ı kullanarak Kolej veya Kurtuluş durağından inip yürüyebilir veya Kolej durağından Ulus yönünde Seyranbağları-Ulus dolmuşlarına binebilirsiniz.

Ankara Tren Garı’ndan taksiye binebilir veya kayaş yönünde banliyö trenini kullanarak yenişehir veya kurtuluş (onkoloji için) istasyonlarından inerek kısa bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Havalimanından: Havaş servislerini kullanarak 19 Mayıs spor kompleksindeki durakta inip taksiye binebilirsiniz.


"Hacettepe Hastanesi adresi, telefon numarası, ulaşım" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. cihan dedi ki:

    ben yalovadan sürekli sizi arayıp duruyomm ama sekreter aktarıyor ve hep kapanıyor …
    ben hastanınn durumunu öğrenmek istiyorummm


"Hacettepe Hastanesi adresi, telefon numarası, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz