Ana Sayfa

Maslak Acıbadem Hastanesi ulaşım, tel, adres

Maslak’ta yer alan Acıbadem Hastanesi ulaşım, telefon numarası, adres, harita bilgileri için buraya bakabilirsiniz.

Maslak Acıbadem Hastanesi Adresi: Büyükdere Cad. No: 40 34457 Maslak / İstanbul
Telefon:0 (212) 304 44 44

Maslak Acıbadem Hastanesi ulaşım:
Özel Araç ile Asya Yakasından: Tem otoyolundan FSM Köprüsü sonrası, Sarıyer tabelasını takip ederek, Sarıyer kavşağından sağa dönünüz ve Sarıyer istikametine doğru ilerlerken Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda Acıbadem hastanesine ulaşabilirsiniz.
D100 (E5) ile gelirken, Boğaziçi köprüsü sonrası, Levent sapağından sağa dönerek Maslak – Sarıyer istikametine ilerleyiniz ve Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda Acıbadem hastanesine ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasından: Tem otoyolunundan FSM köprüsüne gider gibi hareket ederek, köprüden önce Levent – Maslak – Sarıyer tabelasını takip ediniz ve Maslak – Sarıyer istikametine doğru tam sağdan giriniz. Maslak – Sarıyer istikametine ilerleyerek Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda Acıbadem hastanesine ulaşabilirsiniz.
D100 (E5) otoyolundan gelirseniz, Avcılar – Topkapı – Mecidiyeköy güzergahından gelirken Etiler – Levent sapağından sağa dönünüz. Maslak – Saroyer istikametine ilerleyerek Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda Acıbadem hastanesine ulaşabilirsiniz.

Metro ile Taksim -Darüşşafaka metro hattının son durağından,
Otobüs İle 25A Rumeli Kavağı – Beşiktaş, 25T Sarıyer – Taksim, 29A Derbent Mahallesi – Beşiktaş, 29C Tarabya Üstü – Eminönü, 29D Ferahevler – Eminönü, 29F Ferahevler – 4.Levent Metro, 325 YK1 Derbent – Yenikapı, 325 YK2 Derbent – Yenikapı, 341T Sarıyer – Topkapı, 41 Sarıyer – 4. Levent Metro, 42M Bahçeköy – 4.Levent Metro, 59RS Rumelihisar Üstü – Sarıyer
Fatih Parkorman durağından ulaşabilirsiniz.

Minibüs ile Beşiktaş – Sarıyer dolmuşlarını kullanabilirsiniz.

Maslak Acıbadem Hastanesi haritası:


"Maslak Acıbadem Hastanesi ulaşım, tel, adres" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. Vefa xanim dedi ki:

    Gün aydin. Men dokyorum. Sizin hastahanada emeliyyat olacam. Bakidan gelirem. Sizde doktor olduğum içi indirim olacak mi? Hastahana konaklik evinde ben gala bilirim?


"Maslak Acıbadem Hastanesi ulaşım, tel, adres" konusuna yorum gönderebilirsiniz