Ana Sayfa

Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede, adresi, ulaşım

Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede diyenler için Yenimahalle Devlet Hastanesi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Yenibatı Mah. 2026 Cad. PK:06370 Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Telefon:0312 587 20 00, www.yenimahalledh.gov.tr

95 adet tek kişilik, 55 adet çift kişilik ve 10 adet suit oda olmak üzere toplam 160 oda ve 215 yatak kapasiteli Batıkent Yenimahalle Devlet Hastanesi Batıkent Yeni batı Mahallesinde yer almaktadır. Yenimahalle devlet hastanesinde doğumhane, helikopter pisti, konferans salonu ve 400 araçlık otopark gibi pek çok hizmet de bulunmakta. Çocuk oyun alanı, bilgisayarlı tomografi ve endoskopi üniteleri Y.mahalle hastanesinin modern görünümü ile uyum arz etmekte.

Peki Yenimahalle Devlet Hastanesine nasıl gidilir? Y.mahalle Devlet hastanesine ulaşım için şehir merkezinden gelirken İstanbul yolu Ayaş kavşağına döndükten sonra, sağa sapıp, 2. ışıktan sola, ilk kavşaktan sola ilerleyerek ulaşabilirsiniz. Batıkent metro istasyonundan ise 298 no’lu Kardelen otobüsleri veya 545-547-548 no’lu otobüsler ile bir miktar yürüyerek ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 297 no’lu Batıkent Mesa otobüslerini de kullanabilirsiniz.


"Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede, adresi, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz