Ana Sayfa

Ankara Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir, Esenboğa Havaalanı Ulaşım Haritası

Ankara Esenboğa Ulusarası Havaalanı nerede, nasıl gidilir ve haritada göster diyenler için Esenboğa Havaalanı adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Esenboğa Havaalanı Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Balıkhisar Mh. Akyurt Ankara, Telefon:444 9 TAV (828), 0 312 590 40 00, esenbogaairport.com

Ankara Esenboğa Havaalanına nasıl gidilir diyenler için Havaş otobüsleri ile 442 no’lu EGO otobüsünü önerebiliriz.

Esenboğa’ya direk ulaşım için kullanabileceğiniz Havaş otobüsleri her yarım saatte bir AŞTİ otogarından hareket ederek Başkent Öğretmen Evi, DHMİ Genel Müdürlüğü, Etlik Kavşağı, Hasköy, Pursaklar ve Çubuk Kavşağı güzergahını kullanmaktadır. Dilerseniz Ulus, 19 Mayıs Stadyumu, B Kapısından hareket eden HAVAŞ otobüslerini de kullanabilirsiniz.

EGO 442 no’lu otobüsler ise kendilerine ait özel duraklarda durmaktadır. Güzergah olarak Konya yolu, Emek, Aşti, Milli Kütüphane, Kızılay, Opera, Tren garı, Havaş, Ulus, İrfan Baştuğ Caddesi (Altınpark önü), Hasköy, Pursaklar kullanılmaktadır.

Özel aracınız ile Esenboğa havaalanına gitmek isterseniz çevre yolundan Özal Bulvarına sapmalısınız veya İrfan Baştuğ caddesinden havaalanı yoluna ilerlemelisiniz.


"Ankara Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir, Esenboğa Havaalanı Ulaşım Haritası" yazısına 2 yorum yapılmıştır.

  1. mehmet cetin dedi ki:

    Ankara bilkentten

  2. 2b organizasyon dedi ki:

    Adresinizden alarak Esenboğa Havalimanına özel araçlarımız ile güvenilir ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz.
    Tel: 0312 417 11 01, GSM: 0532 433 86 65
    instagram.com/2Bturizm, twitter.com/2Bturizm, 2Btour.com.tr


"Ankara Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir, Esenboğa Havaalanı Ulaşım Haritası" konusuna yorum gönderebilirsiniz