Ana Sayfa

Ankara Bayraktar Plaza Via Tower İş Merkezi nerede, adresi

Bayraktar Plaza Via Tower İş Merkezi nerede diyenler için Bayraktar Plaza Via Tower İş Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Bayraktar Plaza Via Tower İş Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Nergis Sokak No:7 Söğütözü – Ankara, Telefon:0.312 219 16 74, www.viatower.com

32 katlı Bayraktar Plaza Via Tower İş Merkezi, Via Life Outlet Center ile bütüncül bir proje. Akıllı bina otomasyon sistemine sahip ViaTower Bayraktar’da toplam 600 araçlık açık ve kapalı otopark alanları bulunmakta.

Ofislerde sütun-kiriş gibi yapı elemanları barındırmayan Bayraktar İş Merkezi Merkezi merkezi ısıtma – soğutma – havalandırma tam kapasite jeneratör, kablolu yayın, en az altı hat telefon, kule katları için doğal havalandırmayı sağlayacak açılabilir pencere, ultraviyole ışınlarına karşı korumalı reflekte ısıcamlı ve ısı yalıtımlı alüminyum giydirme cephe kaplaması, her katta dört asansör, her ofise iki otoluk kapalı garaj, iç tasarım uygulamalarını kolaylaştıracak 15 cm’lik yükseltilmiş döşeme ve temiz kat yüksekliği, yangın yönetmeliklerine uygun yangın algılama ve söndürme sistemi ve bu sistemi güvenliğe bağlıyan yangın alarım ve söndürme otomasyonu vs. pek çok detay iş yaşamı için düşünülmüş.


"Ankara Bayraktar Plaza Via Tower İş Merkezi nerede, adresi" konusuna yorum gönderebilirsiniz