Ana Sayfa

Danıştay yeni hizmet binası, adresi, telefon

Danıştay yeni hizmet binası nerede diyenler için Danıştay yeni hizmet binası adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Danıştay yeni hizmet binası Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:149 Eskişehir Yolu 10. Km Çankaya/ANKARA, Telefon:0(312) 253 10 00, 425 99 14, www.danistay.gov.tr

Danıştay Başkanlığı’nın Eskişehir yolu’nda 2012 yılından bu yana hizmette olan yerleşkesine Eskişehir yolunu kullanan otobüs ve dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz.


"Danıştay yeni hizmet binası, adresi, telefon" yazısına 4 yorum yapılmıştır.

 1. o.kuzyurt@hotmail.com dedi ki:

  AMAN ALLAHIM NEÙ ENTERESAN.ADALET MÙLKÙN TEMELİDİR VECİZESİ NE GÙZEL SÓZ DOSYA 10.DAİREDE 28 AY BEKLİYOR MEZKÙR DAİRE “BİZİM GÓREV ALANIMIZADD GİRMİYOR” SAVIYLA 8. DDAİREYE DAİREYE GÓNDERİYOR.
  HAMDOLSUN 2,Cİ KABLP AMELİYATIMIDA OLDUM ZAN EDİYORUM ADALET DAĞITAN BİRİMLERİMİZ NAZAR-I DİKKATE ALIRLAR SELAMLAR

 2. murat dedi ki:

  yahu allah rızası için şu danıştay dosya sorguyu açın vatandaş işini görsün

 3. KARADAVUT dedi ki:

  sayın ilgili yetkili: danıştayın int sayfasında halen eski adres ve dairelerin telefon numaraları var. Neden değişen yeni danıştay dairelerinin telf. numaralarını yazmıyorsunuz. YARGITAY , SAYIŞTAY VE DİĞER KURUMLARIN DAİRELERİNİN TELEFONLARI YAZIYOR DA, SİZLER NEDEN YAZMIYORSUNUZ.? VATANDAŞIN İLETİŞİM HAKKINI ELİNDEN ALIYORSUNUZ. BU KONUDA DETAYLI OLARAK 0532 300 50 95 TLF MESAJ GÖNDERİRSENİZ BEKLİYORUM. – KARADAVUT/ KAYSERİ

 4. nihat dedi ki:

  2010/2421 sayılı dosyamın yargılama sürecinin ne zaman sonuçlanacağını öğrenmek istiyorum.yeterince mağdur olmuş durumdayım.


"Danıştay yeni hizmet binası, adresi, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz