Ana Sayfa

Isparta Davraz kayak merkezi nerede, adres-ulaşım

Isparta Davraz kayak merkezi nerede, haritada göster diyenler için Isparta Davraz kayak merkezi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Isparta Davraz kayak merkezi haritası:

Isparta Davraz kayak merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Davraz Beldesi, Isparta Merkez/Isparta, Isparta Davraz kayak merkezi Telefon:0246 267 2020

Isparta merkeze 26, Antalya’ya 150 km. uzaklıktaki Davraz kayak merkezi, Eğirdir ve Kovada gölleri arasındaki 2600 metre yükseklikteki Davraz dağında bulunmaktadır. Göller yöresinin Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi, Turizm bakanlığı ve özel turistik tesislerin desteği ile günden güne gelişmektedir. Davraz kayak merkezin otelleri arasında Sirene Davras Otel, Isperia Davraz Otel, SDÜ uygulama oteli ile Çobanisa Davras Evleri bulunmaktadır.

Denizden ortalama 2000 metre yükseklikteki Davraz kayak merkezi amatör kayakçılar için tehlikesiz rotalar yanında kuzey-alp disiplini veya snow board vs. imkanı sunan 8-10 km uzunluğa ulaşan bir parkura sahiptir. Tesiste saatte 1000 kişi kapasiteli 1,2 km uzunluğunda ve 800 kişilik 936 metrelik telesiyejlerden başka teleski ve babyliftler bulunmaktadır.

Davraz kayak merkezine ulaşım için Isparta merkezden Büyükhacılar, Çobanisa yönünde ilerleyebilirsiniz.


"Isparta Davraz kayak merkezi nerede, adres-ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz