Ana Sayfa

Feshane nerede, adres-harita ve ulaşım

Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi nerede diyenler için Feshane adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Feshane Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Eski Feshane Caddesi Defterdar Durağı EYÜP/ İSTANBUL, Telefon:0 212 501 73 26, www.feshane.com.tr

1826 yılında 2. Mahmut döneminde orduya üniforma dikmek üzere kurulan Feshane, günümüzde çeşitli toplantı salonları ve restoranı ile Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi olarak konser, fuar, toplantı, sergi, davet, seminer gibi organizasyonlar kapsamında hizmet vermektedir. Peki Feshane nerede, hangi ilçede?

Feshane İstanbul’un Eyüp ilçesinde olup Haliç kıyısında yer almaktadır. Peki Feshane’ye nasıl gidilir?

Feshane’ye ulaşım için en kolay yöntem E-5 ve TEM Oto Yolları bağlantılarını kullanmaktır. Feshane otoparkı Eyüp istikameti tarafında yer almaktadır. Taksim, Levent, Mecidiyeköy, Eminönü ve Atatürk Havalimanı gibi merkezlerden kısa sürede ulaşabileceğiniz Feshane kongre ve kültür merkezine, yan tarafındaki Eyüp iskelesinden (Üsküdardan saat başı şehir hatları vapur seferleri ile) veya özel tekne seferleri ile doğrudan Feshane iskelesini kullanarak ulaşım mümkündür. Cebeci, Esentepe, Akşemseddin veya Hamidiye Mah., Atışalanı, GOP, Güzeltepe-Eminönü otobüsleri ile Taksim-GOP, GOP-Şişli gibi İETT otobüslerden de istifade edebilirsiniz.


"Feshane nerede, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz