Ana Sayfa

Selçuklu Kongre Merkezi nerede, adresi, haritası

Konya Selçuklu Kongre Merkezi nerede, haritada göster diyenler için Selçuklu Uluslararası Spor Salonu ve Kongre Merkezi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Selçuklu Kongre Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. Konya, Telefon:0332 ?, www.selcuklu.bel.tr

Konya ile civarının en büyük kongre merkezlerinden biri olan Selçuklu Belediyesi Kongre Merkezi, aynı zamanda spor salonu olarak da hizmet vermektedir.

Oldukça donanımlı bir altyapı ve nitelikli mimarisi ile yaklaşık 70 milyon TL’ye mal olan ve bünyesinde 18 salon bulunan tesislerde 2 bin 200 kişilik kongre ve konser salonu, 800 kişilik tiyatro ve gösteri salonu, 1000 kişilik toplantı ve balo salonu, seminer ve toplantı salonları, oda tiyatrosu, sinema salonu, restoran ve kafeteryalar ve çeşitli atölyeler bulunmaktadır.

Bünyesinde spor okulları ile taekwando, kick boks, güreş ve satranç gibi alanlarda müsabaka ve turnuvalara ev sahipliği yapan tesislerde pek çok farklı sosyal etkinliklerin gerçekleştirilmesi beklenmektedir.


"Selçuklu Kongre Merkezi nerede, adresi, haritası" konusuna yorum gönderebilirsiniz