Ana Sayfa

Karadağ Konsolosluğu İstanbul, adres ve telefon

Karadağ konsolosluğu İstanbulda nerede diyenler, Karadağ Cumhuriyeti Fahri Konsolosluğu adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirler.

Karadağ Cumhuriyeti Fahri Konsolosluğu , adres: Barbaros Bulvarı Iba Blokları No:42/2 Balmumcu İstanbul, Telefon: (212) 213 05 56


"Karadağ Konsolosluğu İstanbul, adres ve telefon" yazısına 4 yorum yapılmıştır.

 1. hidayet koyuncu dedi ki:

  Mrb dedelerim kolasinden geldiler vatandas olup karadaga yerlesmek istiyorum

 2. 29 06 2014 adem peker dedi ki:

  Bugün Karadağa bi arkadaşımla seyahat amaçlı tatile gitmek istedim ancak gittigimiz gibi geri gönderdiler bizim ülkeler arası vizesiz anlaşmamız olduğu halde bizi aşağlar gibi geri gönderdiler sorunda üzerimizde fazla para yokmuş otel rezer vasyonu yapılmış ve kredi kartimiz var gidiş dönüş biletimiz alinmiş bunu kendime degil ülkemize yapılmış bi hakaret görüyorum burdan konsolosluga sesleniyorum bizim misafir perverligimizi ayni şekilde karşılığını istiyorum.

 3. Ersel dedi ki:

  Ömer bey sizin gittiğiniz yılda bende gittim.her yılda gidiyorum.buyuk ihtimal girişte şüpheli hareket yapmışsınızdır.mutlaka bi probleminiz varki o yüzden geri gönderildiniz bu imkansız sizi geri göndermeleri ama .karadag çok güzel bir ülke. şirin tatil yöreleri ile Türkiye’deki bodrum Marmaris Antalya gibi.tatil için gidilebilecek fiyatları ile çok uygun .yazın ağırlıklı Ruslar bulunmakta kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.

 4. ömer faruk dedi ki:

  sizin ülkenize sizin vatandaşınız yani arakadaşım tarafından davet edildim davetiyem hotel rezarvasyonum ve geri dönüş biletim olmasına rağmen polisleriniz beni geri yolladı bana yapılan davranış yanlıştı şimdi kimseye tavsiye etmiyorum amacım arkadaşımı ziyaret edip 7 gün tatil yapmaktı kınıyorum sizi


"Karadağ Konsolosluğu İstanbul, adres ve telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz