Ana Sayfa

Eryaman Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi üyelik, iletişim

Eryaman Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi nerede diyenler için Eryaman Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Eryaman Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Ayaş Yolu 20. Km Eryaman-Etimesgut Ankara, Telefon:(312) 279 00 00-09

Saat 09.00–17.00 arası 15–24 yaş arası gençlere ve kalan vakitte saat 21:00’a kadar 25–50 yaş arası yetişkinlere hizmet veren Eryaman Aile yaşam merkezinin ücretsiz verdiği hizmetler arasında bilgisayar, ingilizce, diksiyon, ney, halk oyunları, kondisyon, step aerobic, gitar, ud, drama, güreş, tiyatro, satranç, resim, karate, org, kütüphane, voleybol, bilardo-masatenisi-air hockey-langırt, basketbol ve futbol gibi pek çok branş bulunmakta. Turnuva, gezi ve seminer faaliyetlerine de katılabilirsiniz. Eryaman Aile Yaşam Gençlik Merkezi’ne üye olmak için kimlik fotokopisi, ikametgah, 2 adet fotoğraf, savcılıktan alınacak adli sicil kaydı ve sağlık raporu gerekmekte.


"Eryaman Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi üyelik, iletişim" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. merve dedi ki:

    ben eryaman aile yaşam merkezine üyeyim.Voleybol kursundan faydalanmak istiyorum fakat orda öyle bi alan yok kurs nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim..


"Eryaman Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi üyelik, iletişim" konusuna yorum gönderebilirsiniz