Ana Sayfa

TED Koleji Ankara nerede, adres-harita ve ulaşım

TED Koleji Ankara nerede, haritada göster diyenler için TED Koleji Ankara adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

TED Koleji Ankara haritası:

TED Koleji Ankara Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No:5 İncek, Gölbaşı/Ankara 06830, TED Koleji Ankara Telefon:0312 586 90 00, internet sitesi: www.tedankara.k12.tr

Türk Eğitim Derneği (TED) Ankara Koleji Kampüsü 6.000’den fazla öğrenciyi modern ve 300 dönümü aşkın oldukça geniş bir yerleşkede bir araya getiren bir ortam sunmaktadır. Peki TED Ankara Koleji nerededir? TED Ankara koleji İncek’te bulunmaktadır. Yerleşkenin Konya yoluna uzaklığı 4 km, çevre yoluna mesafesi ise incek yolu üzerinden 11.7 km’dir.

Kampüs bünyesinde anaokulu, ortaokul, lise derslikleri yanısıra sosyal tesisler de mevcuttur. Bunlar arasında kapalı ve açık yüzme havuzu ile sauna, spor salonu, tenis kortları, jimnastik, fitness, squash imkanı sunan spor merkezi, sağlık ünitesi, alışveriş merkezi, sanat merkezi, sanat ve bilim merkezi, tiyatro-konferans salonu, seminer salonları, kültür ve kongre merkezi, kafeterya, müze, restoran, kafe-bar gibi olanaklar sayılabilir.

Peki TED Ankara Koleji Vakfı Okulları İncek kampüsüne nasıl gidilir? Toplu taşıma ile EGO 191 no’lu otobüsü kullanabileceğiniz gibi TED çok katlı otopark önünden hareket eden ve Konya yolu veya Turan Güneş olmak üzere ayrı iki güzergaha sahip ring servislerini de kullanabilirsiniz. Özel aracınız ile ulaşım için Konya yolu Turan Güneş bulvarını veya Ümitköy, Çayyolu’nu İncek’e bağlayan ve Gölbaşı Hacılar Mevkii’nde bulunan 7 kilometrelik otoyolu kullanabilirsiniz.


"TED Koleji Ankara nerede, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz