Ana Sayfa

Teknosa Trabzon Forum Extra, telefon, adres

Teknosa Trabzon Forum Extra mağazası nerede diyenler için Teknosa Trabzon Forum Extra adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Teknosa Trabzon Forum Extra Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Forum Trabzon AVM Çömlekçi Mah. Yüzyıl Parkı Yanı Mğz. Trabzon, Telefon:0462 330 01 11, www.teknosa.com

Teknosa’nın Trabzon Forum AVM’de yer alan şubesinde yazıcılardan netbooklara pek çok çeşit elektronik ürün ve aletleri özellikle kampanya dönemlerinde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.TeknoGaranti hizmeti, Teknosa şikayet hattı ve Teknosa ürün iade ve değişim koşulları konuları da ilginizi çekebilir.


"Teknosa Trabzon Forum Extra, telefon, adres" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. SEVGİ ÇOLAKOĞLU dedi ki:

    26/09/2015 tarihinde Trabzon forum mağazanızdan almış olduğum Fakir marka çay makinesini ertesi gün kullanmak için su doldurduğumda altındaki su ısıtıcından su akmakta olduğunu fark ettim. Mağazanızı 0462 330 01 11 nolu telefonu bugün devamlı aramama rağmen telefona cevap verilmediğinden bu mesajı yollama gereği duydum. bir an önce bu durum hakkında tarafıma bilgi verilmesi hususunda gereğini rica ederim. (tlf. 0533 774 23 66)


"Teknosa Trabzon Forum Extra, telefon, adres" konusuna yorum gönderebilirsiniz