Ana Sayfa

Media Markt İstanbul Güneşli Bağcılar adres, telefon

Media Markt İstanbul Güneşli mağazası nerede diyenler için Media Markt İstanbul Güneşli mağazası adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Media Markt İstanbul Güneşli mağazası Adres ve İletişim bilgileri:  İstanbul 212 Power Outlet Mahmutbey Mahallesi, Taşocağı Cad, No:5 34550 Bağcılar / İstanbul , Telefon:0212 604 64 00 , www.mediamarkt.com.tr


"Media Markt İstanbul Güneşli Bağcılar adres, telefon" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. Soner OMAYGENÇ dedi ki:

    7,1 ” Asus android tabletimin açma kapama tuşu arızası nedeniyle garanti kapsamında olduğu için Müş.Hizm.’nizin fatura adresine göndermem konusunda yönlendirilmem nedeniyle 27.01.2015 tarih saat 17.35’de Burcu isminde çalışan personelize teslim edimiş,onarıma mağazanız tarafından gönderilmiş,daha sonra ups kargo görevlisi cep telefonumdan beni Şubat ayının ilk haftası içinde arayarak kaçıncı katta çalıştığımı sordu bende Çanakkale’de ikamet ettiğimi dolayısı ile mevcut Ç.kale adresime gönderilmesini istedim.Ancak tabletim bu güne kadar bana ulaşmadı.3-4 kez de telefonla durumu izah ettiğim halde bana dönen olmadı. Acaba farklı yollara başvurmam için mi ilgisiz kalındı merak ediyorum.7 (yedi) gün içinde cihazım elime geçmemesi halinde sorumluluk tamamen firmanıza ait olduğunu bildirmek istiyorum. Cevabınızı ve ürünümü bekliyorum.


"Media Markt İstanbul Güneşli Bağcılar adres, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz