Ana Sayfa

Tepe Home Şişli Cevahir AVM telefon, adres, ulaşım, harita

Tepe Home Şişli Cevahir AVM hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Tepe Home Şişli Cevahir AVM Adres: İstanbul Cevahir AVM, Meşrutiyet Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No:22/43, 34394, Şişli/İstanbul
Tepe Home Şişli Cevahir AVM Telefon: 0 212 380 03 03
Müşteri hizmetleri: 444 6 999
Çalışma saatleri: 10:00 – 22:00

Tepe Home Şişli Cevahir AVM ulaşım: Metrobüs ile ; “Avcılar-Zincirlikuyu” veya “Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu-Avcılar” hattı ile Mecidiyeköy durağında inilerek, Metro ile ; “Derbent-Taksim-Şişhane” metro hattı ile Şişli durağında inilerek, Belediye otobüsü ile ; Mecidiyeköy’e giden ya da Mecidiyeköy’den geçen otobüsler ile, Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan Cevahir AVM içindeki Tepe Home mağazasına ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile; Boğaz ya da Anadolu yakasından gelinecek ise Gayrettepe’den Büyükdere Caddesi’ne geçilerek, Avrupa yakasından gelişlerde, Mecidiyeköy’e ulaşıldığında Büyükdere Caddesi takip edilerek, Taksim’den gelişlerde Elmadağ,Harbiye,Osmanbey güzerhahı izlenerek, Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan Cevahir AVM içindeki Tepe Home mağazasına ulaşabilirsiniz.

Tepe Home Şişli Cevahir AVM Haritası:

Tepe home ürünlerine veya Tepe Home mağazaları listesine de bakabilirsiniz.


"Tepe Home Şişli Cevahir AVM telefon, adres, ulaşım, harita" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. Feza Yalcin dedi ki:

    Magazanizdan 3 yıl önce mal aldım sikintisiz teslim edildi. Bugün bana teslim edilmesi gereken mallar var ne aradım ne bir şey. Olumlu bir güveni yok ediyorsunuz. Şimdi magazaniza gelerek işlemi iptal edeceğim.


"Tepe Home Şişli Cevahir AVM telefon, adres, ulaşım, harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz