Ana Sayfa

Koçtaş Alanya nerede, adresi, telefon

Koçtaş Alanya nerede diye merak edenler için Koçtaş Alanya adresi ve harita bilgisi burada bulunmaktadır.

Koçtaş Alanya Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Çevreyolu Üzeri Babaoğlu Mah. Eskigazi cad. No:46/1 Oba Beldesi Alanya/ Antalya, Telefon:(242) 510 08 00, www.koctas.com.tr

Alanya Koçtaş’ta el aletlerinden ısıtma-tesisat ürünlerine pek çok ürüne rastlayabilirsiniz. Koçtaş müşteri hizmetleri, ürünler ve iade hakkında bilgiler için buraya bakabilirsiniz.


"Koçtaş Alanya nerede, adresi, telefon" yazısına 2 yorum yapılmıştır.

 1. cihangir kasgar dedi ki:

  IYI GUNLER
  DUN ALANYA MAGAZANIZDAN 153,69 TL URUN ALDIM EVE GELDIM BUGUN ALMIS OLDUGUM KUPESTE ICIN ALUMINYUM CAMASIR KURUTMA ASKISINI KURMAGA BASLADIGIMDA IPININ OLMADIGI GORDUM.EH BE KARDESIM PES YANI………40 SENELIK DANIMARKALI OLAN ESIM BENTE HANIMIM YINEMI DEDI MALI EKSIK SATMISLAR YAHUT CALMISLAR BU INSANLAR. YAZIKLAR OLSUN DEDI VE HAKLI IDI TABIKI…….BU BIR DEGIL 10 DEGIL CILDIRDIM YETER ARTIK DEDIM YETER YAHU PES KI PES. BIRAZ EVEL TELEFON ETTIM BIZ ARARIZ DEDILER TELEFONUMU ALDILAR HALA ARAYACAKLAR !!!!!!!.EVIM TEDASIN YANINDA YASIM 63 BIR IP ICIN BUTUN GUNUMU FEDA EDIP ORAYAMI GELEYIM HASTA HASTA ( DIYALIZ HASTASIYIM.)UMARIM BU SIKAYETIM CIDDYE ALIRSINIZ.ONA GORE BIR UZLASMA UYGULARSINIZ.
  CIHANGIR KASGAR
  DANIMARKA KOPENAK UNUVERSITESI
  IDARI ISLER BOLUMU SORUMLUSU.

 2. cihangir kasgar dedi ki:

  Iyigunler


"Koçtaş Alanya nerede, adresi, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz