Ana Sayfa

Koçtaş Ankamall nerede, adresi, telefon

Koçtaş Ankara Ankamall nerede diye merak edenler için Koçtaş Ankara Ankamall adresi ve harita bilgisi burada bulunmaktadır.

Koçtaş Ankara Ankamall Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Konya Devlet Yolu üzeri, Gazi Mah. No:2 Ankamall AVM yanı, Akköprü / Ankara, Telefon:(312) 303 45 00, www.koctas.com.tr

Koçtaş Ankamall’de nalburiyeden yapı malzemelerine pek çok ürüne rastlayabilirsiniz. Koçtaş ürünleri, iade ve müşteri hizmetleri hakkında bilgiler için buraya bakabilirsiniz.


"Koçtaş Ankamall nerede, adresi, telefon" yazısına 4 yorum yapılmıştır.

 1. Çağatay Akengin dedi ki:

  Isıtıcı bölümünde çalışan personellerinizle sizlere başarılar diler yollarımızı ayırdığımızı bildiririm. Başarılar…
  Not: Cevap yazmayınız.

 2. sinan aydos dedi ki:

  13.09.2014 tarihinde mazanizdan urun aldim 27.09.2014 tarinde teslimi konusunda anlastik Fakat teslim tarihi geldiginde bazi mazeretlerle urun gelmedi. Fakat bugun yani 11.10.2014 tarihinde yine bazı mazeretlerle yine urunler gelmedi. İnsani pisman ettirdiniz bir daha KOÇTAŞ tan ürün almak isteyenleri birdaha dusunmeleri konusunda dusunmelerini tavsiye edecegim.

 3. salih çelik dedi ki:

  Koçtaş Ankamall dan Bir tazyikli araba yıkama Makinesi Aldım beş Yıl garentisi vardiye yazıyor.fakat almış olduğum karcher k.2.325 tabancaya giriş den su kaçırıyor.garenti belgesi olmasına nazaran kimse ilgilenmiyor.ben makinenin yarı parası kadar telefon parası ödedim bu mudur.müşteri hizmeti yine de vazgeçmiyeceğim.genelmüdürlüğe veya basına bildireceğim.demekki garenti oradan dışarıya çıkancaya kadarmış.

 4. ilhan ilk dedi ki:

  sayın koçtaş yöneticisi 29 cuma günü ürün aldım pazartesi günü sat 10 dateslim edilecek malımı saat 4 e kadar bekledim yarısını zar zor aldım digerini akşam getiririz dediler ve ürün gelmedi salı günü saat 10 d geldi magzaya gidip neden geciktigini sormaya muatap bulamıyorsun ve birdah koçtaş d mal alma kardeşim diyorlar bumu sizin magazacılık anlayışınız ben tadılat işleri yapıyorum diger magazalardn alış veriş yapıyorum bu sorun yaşamıyorum yazık bu kadar yatırım yapmışsınız yzık müdür diye oraya bıraktıgın adamı ben göremedim üç dür sorun yaşıyorum bu gecikmenin bedelini kim ödeyecek fayanscılar 1 buçuk gün yattı lütfen biraz daha dikkat saygılarımla tel 0532 695 66 26 ilhan ilk


"Koçtaş Ankamall nerede, adresi, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz