Ana Sayfa

Trabzonspor TS Club mağazaları nerelerde var?

Trabzonspor TS Club mağazaları nerelerde var diyenler için şube ve bayilerin adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri burada yer almaktadır.

TS CLUB (www.trabzonspor.com.tr) mağazaları başta Trabzon olmak üzere Trabzonspor taraftarlarının ve Karadenizli hemşehrilerin yoğun olarak bulunduğu Samsun, İstanbul ve Ankara şehirlerimizde bulunmaktadır.

Trabzonspor kulübüne gönül veren taraftarlara özel erkek, bayan veya çocuk Trabzonspor Forma ve şortları haricinde pek çok ürünü Trabzonspor TS Club mağazalarında bulabilirsiniz. Peki Trabzonspor mağazalarında başka hangi ürünler var?

TS Club ürünleri arasında t-shirt, gömlek, eşofman takımı, vb. erkek giyim ürünleri; capri, elbise, pijama vs. bayan giyim ürünleri; atkı, bere, eldiven, kravat gibi aksesuarlar; nevresim takımı, havlu, yastık gibi ev tekstil ürünleri; bebeklere özel hastane çıkışı, oyuncak, top; kişiye özel bileklik, anahtarlık, kol saati, rozet, kalem gibi aksesuarlar; ajanda, duvar saati, kupa gibi ofis kırtasiye ürünleri gibi çok farklı seçenekler bulunmaktadır.


"Trabzonspor TS Club mağazaları nerelerde var?" konusuna yorum gönderebilirsiniz