Ana Sayfa

Batıkent Gimsa adresi, telefon

Batıkent Gimsa nerede diyenler için Batıkent Gimsa adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Batıkent Gimsa Adres ve İletişim bilgileri: Adres: İlk yerleşim mah.başkent bulvarı no:202 (metro son durağı) Batıkent/Ankara, Telefon:0312/385 96 28, www.gimsa.com.tr

Gimsa Batıkent şubesine ulaşım için Batıkent Metro istasyonunu kullanabilirsiniz.


"Batıkent Gimsa adresi, telefon" yazısına 4 yorum yapılmıştır.

 1. ahmettuncerozcan dedi ki:

  Yanınızda ÇAĞDAŞ MARKET’in açıldığı 19.08.2017 günü Çağdaş Marketten alışveriş yapıp Gimsaya geldik. Eşim 15 liralık alışveriş yaptığı için arabaya binmemiz önce şoför tarafından sonra sarı bir güvenlik tarafından kaba bir şekilde engellendi. Birgün öncenin 100 liralık fişini göstermemiz de işe yaramadı. Ayda 1200-1500 tl arası Gimsadan alışveriş yapardık. Bundan sonra Gimsaya adım atmayacağız. Sizin bu kabadayı güvenlikçileriniz sayesinde geleceğinizi pek parlak görmüyorum. Çağdaş Market sizi sarsacak..

 2. MÜRŞİT TOPAL dedi ki:

  03/02/2017 tarihinde akşam Batıkent şubenizden KUMTEL marka ayaklı ısıtıcı aldım. 04/02/2017 tarihinde çalıştırmak istedim, çalışmadı.05/02/2017 tarihinde değiştirmek için götürdüm. Servise yönlendirdiler. 06/02/2017 tarihinde Servisten “DEĞİŞİM” kağıdı verdiler. Belgeyle tekrar gittim “BİZ BUNU DEĞİŞTİREMEYİZ, FİRMAYLA GÖRÜŞECEĞİZ, AKŞAM OLDUĞU İÇİN DE GÖRÜŞEMEYİZ, MALZEMEYİ ALALIM YARIN SİZİ ARARIZ” DEDİLER. YETKİLİYLE GÖRÜŞMEK İSTEDİM “BURADA YETKİLİ BİZİZ, BİZDEN BAŞKASI DA YOK” DEDİLER. MAĞAZA MÜDÜRÜNÜ SORDUM “BURADA MAĞAZA MÜDÜRÜ YOK” BİZ VARIZ” DEDİLER. MÜDÜRÜN ORADA OLDUĞUNU DA ADIM GİBİ BİLİYORUM. TATSIZ BİR ORTAM SONUNDA ORADAN AYRILDIM. ŞU ANDA 07/02/2017 TARİH VE SAAT 15:00 MALESEF ARAYAN SORAN YOK. İSTERSENİZ 06/02/2017 TARİH VE SAAT 19:00-19:30 ARASINI GÜVENLİK KAMERALARINDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ. EĞER BEN HAKSIZ OLSA İDİM O KADAR BAĞIRMAMA VE İSYANIMA ORADAKİ GÜVENLİK GÖREVLİLERİ BENİ ÇOKTAN ALT EDERLERDİ. AMA HEPSİ KAÇTILAR. AKŞAM TEKRAR GİDECEĞİM BAKALIM NE OLACAK. AMA BU SEFER AVUKATIMLA BİRLİKTE GİDECEĞİM…

 3. zafer dedi ki:

  Batıkent Ankara şubenizden 18.02.2016 tarihinde evime gıda malzemesi almaya gittim. (Sürekli olarak gittiğim ve kullandığım bir marketler zincirisiniz). oğlumun elinde içeri girerken havası inik zıplamayan bir top vardı. güvenlik görevlisi bir arkadaş sanki ben teröristmişim gibi aniden önümü kesti ve ukala bir şekilde “topla içeri giremezsiniz” dedi. oğlum küçük olduğu için topunu da almak istedi ve ağladı. ben”de görevliden rica ettim, yanımıza alalım ama malzeme arabasının içinde dursun zaten havası yok. içeride top oynayamaz, çocuğu ağlatmayalım lütfen dedim.
  kendisi beni danışmaya yönlendirdi ve onlar karar veriyor biz alamayız dedi. peki dedim ve danışmaya gittim. danışmadaki arkadaş (sanırım adı Nurgül ya da nurcan tam hatırlamıyorum) görevliyi aradı ve ne yapacağını sordu. görevli arkadaş telefonda topla içeri almayacağını tekrar yineledi. bu arada ben yetkili birisini sordum ve onunla görüşmek istedim. danışmadaki arkadaş benimle dalga geçer bir şekilde yetkili benim dedi. bende siz danışmasınız ben yetkili birisini sordum beni bir yetkiliye yönlendirin yada yetkili birisinin telefonunu y ada ismini verin ben onunla görüşmek istiyorum dedim. bu sırada güvenlik amiri olduğunu düşündüğüm bir arkadaş geldi ve ne olduğunu sordu. aynı şeyleri onunla da konuştum ve aynı ricayı ondanda bulundum. ama o da olumsuz yanıt verince bu sefer ona beni yetkili birisine yönlendirmesini ya da bit yetkilinin telefonunu vermesini istedim. ben bir müdürle görüşmek istiyorum dedim. adının yüksel olduğunu kimlik kartından okuduğum bu güvenlik görevlisi de buranın yetkilisi de müdürü de benim dedi. ben bu sırada sinirlendim ve sesimi yükselterek ben senin de buradakiş danışma da duranlarında ne olduğunu biliyor ve görüyorum ben sizinle değil bir amirinizle ye ada sizden daha yetkili birisiyle görüşmek istiyorum dedim ve beni görüşebileceğim bir yetkiliye yönlendirmesini rica ettim.yüksel bey yine ukala bir şekilde en yetkili benim üstümde kimse yok diye cevap verdi. ben iyice sinirlenmiştim artık ve ısrarla sordum o zaman firma yetkilinizin adını ya da nasıl ulaşabileceğimi söyleyin dedim. ona ulaşamazsınız biz tanımıyoruz. benden bağka yetkili yok buranın müdürü benim ve benim dediğim olur gibilerinden cevap verdi.

  aslında çalışanlarınız hala benim top için yetkili birisiyle görüşeceğimi düşünüyordu nedense. halbuki ben çalışanlarınızın ukala ukala cevap vermesini ve ben buranın müdürüyüm benden başka yetkili yok ne söyleyecekseniz bana söyleyin gibi konuşmalarını ve davranışlarını şikayet etmek için yetkili birisini soruyordum ısrarla. derken bu sırada adının kadir derinyol olduğunu yaka kartından okuduğum bir kişi daha geldi ve ne olduğunu sordu. kısaca olayı onada özetledim ve çocuğun göz yaşlarına yazık alt tarafı bir top alsanız ne olur ki dedim. aynı konuşmaları onunlada yaptım ve aynı olayları onunla da yaşadım.
  Ve anladım ki bunlarla konuşmanın bir anlamı yok ve bunlardan bir bilgi alamayacağım. kendilerini uyardım ve şikayet edeceğimi söyledim…

  topu emanete bıraktım ve çocuğumu ağlata ağlata içeri girdim.bu arada içeride birçok çalışanınıza yetkili olarak kime nasıl ulaşabileceğimi sordum. hepside bilmiyorum tanımıyoruz, buradaki yetkili kişiler danışmada duruyor orayla görüşün dediler. bu arada üst katta murta diye bir güvenlik görevlisi ile takrar görüştüm ve ona sordum. ondan da aynı yanıtı aldım ve ban güvenlik amirinden başka yetkili olmadığını ne görüşeceksem onunla görüşmem gerektiğini söyledi. şikayetimi yazıp danışmaya vermemi söyledi. bende kendisine hakkımı hukukumu bildiğimi, kimi nereye şikayet edeceğimi ve nereye dilekçe yazıp yazmayacağımı gayet iyi bir şekilde bildiğimi anlattım. kendisini ve konuşup cevap alamadığım herkesi şikayet edeceğimi söyledim ve adını yaka kartından murat olarak okumama rağmen sordum bilerek bilmiyormuş gibi sordum ve yaka kartına baktım. yaka kartına bakıp ismini alacağımı düşünen bu arkadaş hemen eli ile yaka kartını kapatıp yan döndü. neden saklıyorsunki zaten şikayet edeceğimi söyledim adınıda yaka kartından okudum adın murat dedim ve arkamı dönüp devam ettim.
  o sırada bu arkadaş da ukala ukala cevap vermeye ve konuşmaya başladı. hatta bu da yetmezmiş gibi ben nereye hareket edersem o da benim yanımda sürekli konuşarak beni tehdit etmeye başladı.beni niye şikayet ediceksin, ette görelim gibi tuhaf tuhaf konuşmalar yaparak sürekli beni takip ve taciz etti.

  bütün bunlar kamera kayıtlarınızda mevcuttur. (saat 16.45 ile 17 arasındaki kamera kayıtlarınızı lütfen kontrol edin). bu kayıtları ben zaten bilgi edinme yasasına dayanarak (olmadı savcılık aracılığı ile) sizden isteyeceğim. bu kayıtlar sonrasında bu arkadaşlara müştereken size de müteselsilen dava açacağım.

  insanların zamanını boşuna çalmak ve kimseye yardım etmemek bi yana birde insanlara defplun giden ister alın ister almayın dercesine onları tersleyen bu arkadaşları ve sizin gibi kocaman bir marketler zincirinin bu denli kendini bilmez kimseleri çalıştırdığınız için büyük bir esefle kınıyorum. insanları kandırıp ben müdürüm ben yetkiliyim diyen bu gibi kişilerle çalışmanız hiç hoş değil. ben kimsenin ekmeği ile oynamadım oynamam. derdim bu kişilerin işinden olması değil. ama bir müşteri olarak bana davranışları ve kullandıkları üslüp nasıl yanlışsa size karşı olan saygınlıklarını ve sizin adınıza sizi savunma şekilleri de (ben amirim benden başka yetkili yok başka kimseye ulaşamazsınız. gidin istedğiniz yere şikayet edin gibi konuşmalarla)bir hayli yanlıştır.

  sözde kendilerinden başka yetkili olmadığını söyleyen danışmadaki iki bayan arkadaş, müdür olduğunu iddia eden ve benden başka bir yetkili bulamazsınız diyen güvenlik çalışanınız ve diğer güvenlik görevlisi arkadaşlardan beklentim şu olurdu. hiç değilse topu bir poşete koyup ağzını bantlayıp bu şekilde çocuğun yanında içeri sokabilirlerdi. AMA DEDİĞİM GİBİ OLAY TOP BOYUTUNU AŞTI VE SİZİN ÇALIŞANLARINIZ TERBİYESİZCE DAVRANIŞLARI VE KONUŞMALARINA KADAR GELDİ.

  oranın yetkili müdürü olduğunu söyleyen kişilerin müşterilere davranış tarzının hiç hoş olmadığını söylemeliyim. insanları anlamadan dinlemeden, git istediğin yere şikayet et en yetkili biziz bizden başka yetkili yok şimdiye kadar kimse şikayetçi olmadı bir siz. almıyoruz işte gibi sözlerle müşterilerinize lakayıksız davranışları hiç de hoş değil. bunu özellikle belirtmeliyim. yoksa sizin isminiz altında bir bayi şeklinde çalışan bir gimsa zinciri mi onu da bilmiyorum. eğer öyleyse bile müşterisini dinlemeyen ve memnun edemeyen insanlara neden bayilik verdiğinizi anlamıyorum. bayilik verirken şartsız kayıtsız mı verisyorsunuz? merak ettim.

  Her neyse ben zaten bu elemanlarınızla konuşulmayacağını anladığım ve beni insan gibi oturtup dinleyecek birisini bulamadığım için bir yetkili ile konuşmak görüşmek istemiştim.

  bu sizin gibi bir firma için çok vahim ve elem bir durumdur. bugün yaşadıklarım gerçekten çok komik bir olaydı.Gerçekten bu firmanız için üzücü bir durumdur. müşteri memnuniyetinizi hiç beğenmedim. Tabiki bunu her bayiniz için söylemiyorum. İllaki hepsi böyle değildir. En azından konu hakkında bilginiz olsun.

  hakkımı yasal yollardan arayacağım. Şuna inanmanızı isterim ki amacım marketinizden birbkaç lira ödeyerek aldığım ürünler ya da çocuğumun topla içeri girememesi değil müşteriye karşı yapılan yanlış hareketler ve tavırlar ile durumun bu noktaya gelmesidir. Hakkımı bu konuda sonuna kadar arayacağımı bilmenizi isterim. Bu uğurda 1.000-TL de harcasam bu konunun üzerine kesinlikle gideceğim. Bunda orada çalışan elemanlarınızın umursamaz, lakayık ve yakışıksız davranışlarının etkisi büyük olmuştur. Onu da önemle bildireyim. sizden acilen cevap bekliyorum.

 4. MEHMET ERDOĞAN dedi ki:

  genel olarak mükemmel bir firma.
  kumpir istedim mısır dışında hiçbir şey istemiyorum diye, yine de yağ ve peynir koymuşlar, ikaz ederseniz sevinirim.


"Batıkent Gimsa adresi, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz