Ana Sayfa

Ankara 50. Yıl Parkı nerede, harita ve ulaşım

Ankara 50. Yıl Parkı nerede, haritada göster diyenler için Ankara 50. Yıl Parkı adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Ankara 50. Yıl Parkı haritası:

Ankara 50. Yıl Parkı Adres ve İletişim bilgileri: Adres: 50. Yıl Mahallesi Münzeviler Caddesi Çankaya Ankara, Ankara 50. Yıl Parkı Telefon:0 312 3179696 (ANFA)-Halı Saha Telefon:433 50 50

2009 yılında hizmete açılan 50. Yıl Parkı bünyesinde barındırdığı spor kompeksi (halı sahalar), mescid, WC, seyir terasları, piknik yerleri (mangalsız), büfe, çeşmeler, otopark imkanı (ücretli), buz pateni pisti, kafeterya, lunapark, gölet ve dereleri, çocuk oyun alanları ve Türkiye’nin en uzun ve görkemli bayrak direği ile dikkat çekmektedir. Peki 50. yıl parkı nerededir?

50. Yıl parkı şehrin pek çok noktasından gözüken Türk bayrağı ile kolaylıkla fark edilmektedir. Park Cebeci dolaylarında 50. yıl mahallesindedir. Peki 50. yıl parkına nasıl gidilir?

50. yıl parkına ulaşım için Dikimevi kavşağı, Tıp Fakültesi Caddesi, Mamak Askerlik şubesi önünden Münzeviler Caddesini kullanabilirsiniz. Diğer taraftan Mehmet Ali Altın caddesinden de ulaşım mümkündür. EGO otobüslerinden ise Akdere -Ulus veya Akdere-Peyamisefa-Kızılay’ı kullanabilirsiniz.


"Ankara 50. Yıl Parkı nerede, harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz