Ana Sayfa

Ankara Ankapark nerede, AnkaPark’a nasıl gidilir?

Ankara Büyükşehir Belediyesi AnkaPark nerede, haritada göster diyenler için Ankara’daki en büyük tema park olan AnkaPark adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

AnkaPark Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (İstanbul yolu) Lalegül kavşağı mevkii Yenimahalle Ankara, Telefon:0312 ??, ??

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Anka park, dev bir eğlence ve tema park olarak düşünülmüştür. Ankapark’ın 2 milyon metrekare alan içerisinde 100 bin metrekarelik gölet, 6.500 araçlık otopark, 5 bin’er metrekarelik Lazer-Tag, dinozor müzesi ve dinozor restorantı çadırı, 10 bin’er metrekarelik atari çadırı ve dinozor ormanı çadırı, roller coaster hızlı trenler gibi pek çok eğlenceye ev sahipliği yapması planlanmıştır. Peki Ankapark nerede?

Ankapark İstanbul yolu (FSM Bulvarı) ile Anadolu Bulvarı kesişiminde, AOÇ Lalegül kavşağına yakın bir konumda, Ankara çayı ve Hayvanat Bahçesi yanında yer almaktadır. Peki Ankapark’a nasıl gidilir?

Ankapark’a ulaşım için Ankara metrosu İvedik istasyonunu kullanabilirsiniz. Özel aracınız ile ulaşım için İstanbul yolunu, Eskişehir yolu ODTÜ kavşağını kullanabilirsiiz.


"Ankara Ankapark nerede, AnkaPark’a nasıl gidilir?" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  1. Kadir cakmak dedi ki:

    Ankaparkka nasil gidilir yardimci olun lütfen.


"Ankara Ankapark nerede, AnkaPark’a nasıl gidilir?" konusuna yorum gönderebilirsiniz