Ana Sayfa

Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı nerede, adres, harita

Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı nerede, haritada göster diyenler için Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı haritası:

Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Ahi Evran Mah. Sivas Bulvarı 7. km Kayseri, Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı Telefon:(0 352) 222 89 60 (Kayseri BB)

Kayseri Disneyland olarak da adlandırılan Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı Kayseri Büyükşehir Belediyesince 2013 yılında hayata geçirilmiştir. 300 milyon liraya mal olan ve yerli-yabancı turistler için cazibe merkezi olan Anadolu harikalar diyarı tematik park bünyesinde hayvanat bahçesi, hobi bahçeleri, at binme ve spor alanları, buz pateni pisti, su kayağı parkı, lazer oyun merkezi, bilim merkezi, lunapark şeklindeki Mazaka Land Eğlence Dünyası ve oyun merkezi, gölet ve dinlenme alanları yer almaktadır.


"Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı nerede, adres, harita" yazısına 2 yorum yapılmıştır.

  1. FAZLI dedi ki:

    GİRİŞ FİYATINI YÜKSEK TUTUN DİYEN VATANDAŞA SESLENİYORUM SEN HOLLANDA DA PARAYI KOLAY KAZANIYOSUN HERALDE BURASI KAYSERİ BİRADER İŞİNE GELİYOSA….

  2. Enes dedi ki:

    Saygi deger yetkililere seslenmek istiyorum. Lutfen girisi yuksek tutunki iceri okadar garip insanlar dolmasin. Ben hollandada yasiyorum ve burada bunun ornekleri var. Girisi yuksek tutuyorlar ama iceride butun atraksiyonlar bedava oluyor.


"Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı nerede, adres, harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz