Ana Sayfa

Ankara MHP Genel Merkezi nerede, adresi, telefon, iletişim

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi nerede diyenlere MHP Genel Merkezi adresi ve haritadaki konumu burada belirtilmektedir.

MHP Genel Merkezi Adresi ve İletişim bilgileri:
Adres: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No: 128 Balgat, Ankara, Telefon:0 312 472 55 55, www.mhp.org.tr

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez binasına ulaşım için Konya yolunu kullanan dolmuş ve otobüsler yanısıra Cevizlidere caddesinden geçen vasıtaları kullanabilirsiniz.


"Ankara MHP Genel Merkezi nerede, adresi, telefon, iletişim" yazısına 8 yorum yapılmıştır.

 1. HİLAL dedi ki:

  Ben, 8 çocuğu olan ailenin 6. Erkek çocuğuyum. Ailem çiftçilik ile geçimini sağlar.Azı çok sayar, kıt kanaat geçinir,hayatın her aşamasında haramı bilip uzak duran, seçimi her zaman helalden yana olan ve bu şekilde yaşayan bir ailenin evladıyım.
  İlk ve orta öğrenimimi Kırıkhan Y.İ.B.O. da okudum. Liseyi İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. O yıllarda ailemin yanında kalıyordum. Dershane eğitimi almadan, kendi kendime çalışarak Üniversiteye hazırlandım.İnşaatlarda çalışarak biriktirmiş olduğum harçlıklarımla sınava girdim. 1987 Ağustos ayında üniversiteyi, Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesini kazandım. Kazandığım zaman babam sevinemedi “Gitme oğlum parasızlıktan okutamayız seni “ dedi. Kararlıydım. Kredi yurtlar kurumuna başvurdum.kredi çıktı. Yurt-kur’a başvurdum yurt çıktı. İskenderun Fak-Fuk-fon’a başvuru yaptım. O da çıktı. Allah devletime milletime zeval vermesin. Üniversite eğitimim süresince yurt-kur’un yurdunda kalarak eğitimimi 4 yılda bitirdim. Kredi yurtlar kurumundan geri ödemeli kredi aldığıma dair belgelerim mevcuttur.YURT-KUR ’un yurdunda kaldığım adres bilgileri mevcuttur. 1991 Haziran’ında mezun oldum. O yıllar öğretmen yeterlilik sınavı vardı. Sınava girdim. Metalurji öğretmenliğini 9. Sıradan kazanarak Sakarya’nın Geyve ilçesine ilk atamam yapıldı.1996 yılına kadar orada çalıştım. Evlenerek eş durumundan Hatay İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine tain oldum.
  17/10/2014 tarihinde öğretmen arkadaşım tarafından telkin ve teklif edilerek Aktif Eğitim Sendikası’na kaydoldum. Sendikanın eğitime hizmet edeceğini, öğretmenlerin kılık kıyafet ve yaşam standartlarını iyileştirme çalışmalarında bulunacağını düşünmüştüm.Sendikanın terörü desteklediğini bir arkadaşımdan öğrendim. Öğrendiğim anda 08/04/2016 Aktif Eğitim Sendikası‘ndan aynı gün istifa dilekçemi yazarak istifa ettim. 15 Temmuz hain saldırı öncesinde üyeliğim bu kadar olmuştu.
  Ben bu sendikanın FETÖ’çü olduğunu bilmiyordum. Bunun dışında bankaları ile hiçbir ilgim yoktur. Örgütlerine kayıtlı değilim. Haberleşme ağlarını bilmem.Yurt dışına çıkmışlığım ve pasaportum yoktur. Toplantı ve yürüyüşlerine katılmadım. Hiç bir şekilde himmet ve bağışta bulunmadım. Hiçbir dernek üyeliğim yoktur.
  Hain saldırının yapıldığı gece televizyondan öğrendim. Yatmak üzereydim. Çünkü yarın kalkıp bahçe düzenlemesi yapacaktık. Saat 10:00 civarıydı. NTV kanalın üst köşesinde kalkışma yazısı vardı. Diğer kanalları karıştırdım. Garip bir durum vardı.hanıma seslendim. O da uyumak üzereydi. Çağırdım. Birlikte izlemeğe aldık. Selalar okundu herkes sokaklara çağrıldı. Esefle ,şaşkınlıkla tv izleyerek sabah ettik.çocuklar uyuyorlardı. Kalktıklarında şaşkınlıkla balkona çıkarak ayyıldızlı al bayrağımızı salladılar ve balkona astılar. Ben temkinli kaldım. 657 sayılı devlet memurları kanununa göre çekinceliydim. Çocukları demokrasi nöbetlerine ilk günden gönderdim. Ancak 23 Temmuz’da açığa alındıktan sonra ben ve ailem topluca sonuna kadar Belen ilçesinde demokrasi nöbetine devam ettik. Hainler emellerine ulaşamadan tutuklanmışlardı. Ancak kalplerimizde derin yaralar açarak bu hain kalkışmayı berteraf etmiştik. 241 şahadet şerbetini içen şehitlerimizin yerinde olmayı çok arzuladım. Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olur inşallah. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Şifa Allah’tandır inşalah.
  Ben vatanını, bayrağını, milletini ve devletini seven dinine bağlı. Hurafelere inanmayan öğrencilerini bu uğurda milli ve manevi duygularla yetiştiren nitelikli bir öğretmenim. Ben, ailem ve tüm maddi ve manevi varlığım ile Türk milletinin hizmetindeyim. Kıt kanaat artırarak banka kredisi ile almış olduğum Toyota pikabı gören okul müdürüm benden çok sevindi. Benim bu aracı okulun hizmetinde kullanacağımdan şüphesi yoktu. Öğle de oldu.toprak mahsulleri ofisi tasfiye edildiği zaman okulun ne ihtiyacı varsa taşımıştım.hiçbir ücret ve yakıt talep etmeden.Okul idaresi,yönetici ve öğretmen personeli ,öğrencilerimiz çalışmalarımdan dolayı benimle iftihar ederler. Okulum ve eğitim adına iki adet bilgisayar,500GB ve 1 TB flaş bellek ,2 adet video kamera çürüttüm .hem de dolu dolu. Bölümde benden başka bir öğretmen Solidworks programının dersini verebilecek kabiliyette değillerdir. Kendini yetiştirme noktasında kendimi aşmasını bildim. Okulun ilk tanıtım filmini ben yaptım.Kendi kendimi yetiştirdim. Vatanım, Bayrağım,Milletim ve Türk milletinin geleceği için.her iyi yetişen bir fert , iyi yetişmiş ve verimli bir toplumu oluşturur.iyi yetişen toplum verimli çalışan,başarılı olan toplum kalkınır ve gelişmişlik noktasında ilerler. Bir toplumun ilerlemesi, gelişmesi ve diğer ülkeler arasında söz sahibi olabilmesi için en önemli etkenlerden bir tanesi eğitimdir. Çünkü eğitim demek, birey demektir ve bir toplumun bireyleri ne kadar eğitimli ise orada güzellikler o derece çok olacaktır.
  Eğitimdir ki bir milleti ya hür ve bağımsız kılar, yada çökertir.
  Hayatım boyunca iyi bir öğretmen, iyi bir aile babası, hayırlı bir evlat ve iyi bir vatandaş olma gayret ve çabası içindeyim. Bu uğurda üzerime düşen her türlü görev sorumluluğu yerine getiriyorum.
  2935 Sayılı Olağanüstü Hal Kanunu ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 137. Maddesi ve takip eden maddeler gereğince tedbiren görevden uzaklaştırıldım. 1 Eylül 2016 tarihli 672 sayılı KHK ile hiçbir tebliğ ve soruşturmaya gerek kalmadan görevden ihraç edildim.
  02/10/2016 Pazar günü emniyet güçleri gelerek ikamet adresimde arama yaptılar. Bilgisayar ve flaş bellekleri, video kameraları ne varsa toplayıp emniyete götürdüler. İki gün nezarette bekleyerek savcılığa çıkarttılar. Bildiğim ne varsa anlattım ifademi verdim. Savcı bey SERBEST OLDUĞUMU SÖYLEYEREK, SERBEST BIRAKTI. BENİM HUKUK VE ADALET NEZDİNDE SUÇSUZ OLDUĞUM ANLAŞILDI.
  BU GÜN BEN AİLEMİ BANKA KREDİSİ BORÇ PARA İLE GEÇİNDİRİYORUM. OKUL MASRAFLARI,GIDA İHTİYACI, BERABERİNDE ELEKTRİK , SU DİYE UZAYAN DİĞERLERİ. BU GÜN OLUŞAN BORÇ 6000TL’Yİ GEÇTİ YARININ NE OLACAĞI BELİRSİZDİR. ÜÇ KIZ ÇOCUĞUM VAR. OKUTUYORUM. VATANIMIZA, BAYRAĞIMIZA,DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE HAYIRLI EVLATLAR OLARAK YETİŞMELERİNİ SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUM. ÇOCUKLARINIZA HARÇLIK VEREMEMENİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?. SİZE BU CÜMLELERİ YAZARKEN AĞLAMAKTAN KENDİMİ ALAMADIM. SİZLER M.H.P. OLARAK DEVLETİMİZE YAKIN BİR PARTİSİNİZ.BİZLER BU ACILAR İÇİNDE KIVRANIRKEN NASIL RAHAT EDECEKSİNİZ.UYKULARINIZ KAÇMAYACAK MI? BU HUKUKSUZLUĞA, BU ADALETSİZLİĞE NASIL ORTAK OLACAKSINIZ.
  Yarın bu kriterden atılanlara tazminatlar ödenmeye başlanacağı zaman ne diyeceksiniz? Pardon mu diyeceksiniz? Devletin kurulmasına izin verdiği üç ayda bir bu sendikaya üye olana para yatırdığı Sendikaya üye diye bir insan ihraç olamaz.
  Sayın Bahçeli bu sendikanın kurulmasına devletimiz izin vermiştir. Devlet denetlemedi mi? Üç ayda bir bu sendikaya üye olana para yatırmadınız mı? Sendikanın başındakiler hainlik yaptılarsa bunun cezasını ben mi çekmeliyim. Sendikaya üye olanları ihraç etmek sizce adalet midir? Darbeyi desteklemeyen ve lanetleyen bu yapıyla alakası olmayan binlerce bu sendika üyesinin hakkını Allah için söyleyin yemediniz mi?
  Soracaksanız hesap darbeye kalkışandan sorun.
  Benim terör örgütleri ile hiçbir ilgi ve alakam yoktur. Hayatım boyunca alnımın akıyla icra ettiğim mesleki görevimin iade edilmesini ;
  Saygı ve hürmetlerimle arz ederim.

 2. Ayşe dedi ki:

  Abimin olayla yakından uzaktan hiçbir alakası olmadığı halde tam bır bucuk aydır cezaevinde tutuluyor, biz perişan olduk yok yere özgürlüğü kısıtlanıyor. Lütfen artık sesimizi duyun. Sucluysa sucsuz adaletli bir şekilde ayrılsın artık lütfen.

 3. MAGDUR ASKERİ ÖĞRENCİ BABASI dedi ki:

  SAYIN PARTİ YÖNETİCİLERİ VE GENEL BAŞKANIM!
  SİZLERİN BU HATADAN VE YANLIŞLIKTAN, DÖNÜLMESİ HUSUSUNDA GEREKLİ ÇALIMALARDA VE GİRŞİMLERDE BULUNACAGINIZI ÜMİT EDEREK SİZLERE BURADAN YALVARIYORUM LÜTFEN KHK İLE ÇOCUKLARIMIZNN HAKLARI ELİNDEN ALINMIŞTIR BENİM OĞLUM 30 AGUSTOS İTİBARİ İLE TERFİ ALIP YENİ GÖREV YERİNE BAŞLAYACAKTI. MALESEF 15 TEMMUZDA Kİ VATAN HAİNİ FETÖ ÖRGÜTÜNÜN YAPMIŞ OLDUKLARI VAHİM OLAYLARDAN SONRA ALINAN KHK İLE ASKERİ OKULARIN KAPATILMASI SONUCU, BENİNDE OĞLUM DAMYO (DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULUNDAN) MEZUP OLMUŞTU MALESEF TÜM EMEKLER VE HAYALLERİ ÇALINIP HAKLARI GASP EDMİŞTİR BU MAĞDURİYETLERİMİZİN GİDERİLMESİ İÇİN PARTİMİZİN GEREKLİ GİRİŞMLERDE BULUNACAGINI ÜMİT EDEREEK BİZLERİN SORUNLARINA ÇÖZÜM BULACAGINA CANI GÖNÜLDEN İNANCIM TAMDIR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

 4. birisi dedi ki:

  Paralelci ceteleri paralelci savci ve hakimler sucsuz gosteriyorlar darbeden once fatih atliya recep baban nerede gelmicekmi yoksa gelemiyecekmi dediler aklama belgeleri fatih atlida tell 0 507 9269820 bir dost bu ihbardan fatihin haberi yok bu isin sonunda onu oldurecekler

 5. Abdullah dedi ki:

  20000 Harbiye öğrencisinin Fetö yakıştırması yapılarak 30.08.2016 da Rütbe alacaklar bile dahil kapı önüne konması hakkında iadelerinin sağlanması ve yapılan haksız tutumun giderilerek gerçek Harbiyelerin tahsiline devamı hususunda desteklerinizi bekliyoruz.Gerekirse Sayın Başkanımın talebiyle Milliyetçi Bir Komutan Harbiyelilerin başına getirilsinFetöcüler temizlensin,Gerçek Milliyetçiler de Fetö damgası yiyerek okuldan uzaklaştırılmasın.
  Saygılarımla

 6. eldivan soyarslan dedi ki:

  sayın yetkili bursa bölgesinde 1 kasım seçimlerinde parti muşahidi yoktu kumlada gemlikte bulunan sandıklardada durum aynıydı bursa bölgesi seçim müfetişinin iletişim bilgisini göndermenizi rica ediyorum ayrıca genel başkanımıza yapılan buhaksız eleştirileri kınıyorum ülkücü zor günlerde genel başkanına sahip çıkmalı bu 5inci kol faliyeti kara propagandayı inşallah birlik beraberlik içinde atlatırız

 7. yahya dedi ki:

  Selam artik sayin bahceliyi degistirip yeni bir olusuma girmemiz gerek partiye verdigi zarar yeter ya nirakip gitsin yada biraktirin yeter sizin yuzunuzden insan icine cikamaz olduk yapistimi koltuga koltukla mezara gomulecek heralde

 8. ahmet dedi ki:

  sayın büyüklerim ben kilis ilinde ikamet edenvede kilis dogumlu ahmet filik bizim buraya sayın genel başkanımız bahçeliyi kilise davet ediyoruz yeter artık bu adaletsizleri görmekten bıktık sayın başkanımız bahçeliyi görmek ten kıvanç duyarız saygılarımla egerki yanlış birşey yazdıysam özürdiliyorum


"Ankara MHP Genel Merkezi nerede, adresi, telefon, iletişim" konusuna yorum gönderebilirsiniz