Ana Sayfa

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi nerede, adres-harita ve ulaşım

Zorlu PSM nerede, haritada göster diyenler için Zorlu Performans Sanatları Merkezi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Zorlu PSM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Levazım Mah. Barbaros Bulvarı kavşağı, Beşiktaş, İstanbul, Telefon:0 850 222 67 76 (mesai saatleri içerisinde), www.zorlucenterpsm.com

Türkiye’nin ve İstanbul’un en modern sanat merkezi olarak tasarlanan ve Zorlu Center’da yer alan Performans Sanatları Merkezi müzikallerden gösterilere, klasik müzik konserlerinden, dans-stand-up şov ve özel tiyatro gibi çok çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Zorlu Center PSM bünyesinde yarısından çoğu hareketli olmak üzere 500 metrekareyi aşan, mekanik asansörlü sahne alanlı, zengin akustik özellikli, 2262 kişi kapasiteli ileri teknoloji ses ve ışık sistemleri donanımlı Ana Tiyatro‘su; 738 koltuk kapasiteli, oda orkestraların özel orkestra çukuru bulunan, sahne altı girişine olanak sağlayan 132 metrekarelik balkon ve parter alanlı drama sahnesi, 500 metrekare alanda 112 kişi kapasiteli yüksek donanımlı senfonik ve film müziği kayıtlarına olanak sağlayan stüdyo, gurme ikramı olanağı sunan 250 kişilik özel VIP salonu, 5 bin metrekare alana yayılan sergi, sanat galerisi, kokteyle uygun dev LED TV’li fuaye alanı bulunmaktadır.

Bilet, rezervasyon ve diğer merak edilenler için iletişime geçebilirsiniz.

Zorlu Center’a ulaşım için Taksim – Hacıosman hattında Gayrettepe Durağını veya Zincirlikuyu Durağını kullanan Metrobüs hatları arasındaki 34 Avcılar – Zincirlikuyu, 34A Söğütlüçeşme – Cevizlibağ, 34G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme ve 34Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme otobüslerini kullanabilirsiniz.


"Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi nerede, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz