Ana Sayfa

Fenerbahçe Ülker Sports Arena nerede, adres-harita ve ulaşım

Fenerbahçe Ülker Sports Arena nerede nasıl gidilir diyenlere Fenerbahçe Ülker Sports Arena adresi ve haritadaki konumu ile ulaşım bilgileri burada belirtilmektedir.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena Adresi ve İletişim bilgileri:
Adres: Barbaros Mahallesi, Ihlamur Sokak Batı Ataşehir, İstanbul, Telefon:0216 687 21 00, ulkersportsarena.com

Fenerbahçe Ülker Sports Arena nerede? Fenerbahçe Ülker Spor Salonu D-100 ve çevre yolu bağlantılarına yakın konumda Batı Ataşehir’de bulunmaktadır. Peki Fenerbahçe Ülker Sports Arena’ya nasıl gidilir?

Fenerbahçe Ülker Sports Arena’ya ulaşım için alternatifler şunlardır:

Boğaziçi Köprüsünden geliyorsanız, geçiş sonrası İzmit-Ankara çıkışını takip ediniz. Yol üzerinde sağdaki ilk çıkış Ataşehir çıkışıdır. Ataşehir yoluna girdiğinizde ilk sağa dönün. Işıklara geldiğinizde sola dönün ve 100 metre devam ettikten sonra sola dönün. İlk gelen kavşak değil ikinci kavşaktan sağa dönün, 50 metre sonra Ülker Sports Arena’yı göreceksiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geliyorsanız, köprü sonrası 4. Çamlıca-Boğaz Köprüsü çıkışından çıkılır. Bu yol üzerinde sağdaki ilk ayrım Ataşehir-Yeni Sahra çıkışıdır. Bu yol üzerinde ikinci kavşağı geçtikten 50 metre sonra Ülker Sports Arena’yı göreceksiniz.

Bostancı tarafından geliyorsanız, Kozyatağı yan yoldan Carrefour’un arkasına geldiğinizde Ataşehir tabelasını takip edin. İlk ışıklardan sola dönüp köprünün altından geçtikten sonra sağdaki yol ayrımından devam edin. 100 metre sonra Ülker Sports Arena’yı göreceksiniz.

Otobüs ile Fenerbahçe Ülker Sports Arena’ya ulaşım Kadıköy’den kalkan 8M, 8A ve 13 veya Üsküdar’dan kalkan 16M numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak Yeni Sahra durağından geçen 8 A numaralı otobüsü kullanabilirsiniz.


"Fenerbahçe Ülker Sports Arena nerede, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz