Ana Sayfa

Arel Üniversitesi Tepekent kampüsü, adres-harita

Arel Üniversitesi Tepekent nerede diyenler için Arel Üniversitesi Tepekent adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Arel Üniversitesi Tepekent Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Türkoba mahallesi, Erguvan Sokak, no:26/k Tepekent- Büyükçekmece İstanbul, Telefon:0212 860 0480, www.arel.edu.tr

Büyükçekmece gölünün batısında, Tepekent içinde yer alan Arel üniversitesi Tepekent yerleşkesinde akıllı sınıflar, mühendislik atölyeleri, Kütüphane ve Bilgi Kaynakları Merkezi, konferans ve tiyatro salonu, kapalı ve teras yemek salonları, kapalı olimpik yüzme havuzu, kapalı basketbol, voleybol, tenis, hentbol spor sahaları, Sağlık ve kondisyon merkezi, squash salonu, Türk Hamamı, sauna ile geniş bir otopark alanı bulunmaktadır.

Arel üniversitesi Tepekent kampüsünde düzenlemesi projesi kapsamında kültür, sanat, spor, eğlence ve dinlenme faaliyetlerinin bir arada bulunacağı bisiklet yolu, yürüyüş yolları ve spor parkuru, seyir terasları ve dinlenme bölgeleri, amfi tiyatro, basketbol sahaları, tenis sahaları, olimpik yüzme havuzları, gölet, kafeterya vs. planlanmıştır.


"Arel Üniversitesi Tepekent kampüsü, adres-harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz