Ana Sayfa

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi nerede, ulaşım

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi nerede, haritada göster diyenler için Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Bolu AİBÜ haritası:

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü 14280 BOLU, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Telefon:0 374 2541000, internet sitesi: www.ibu.edu.tr

Tıp Fakültesi, Bolu Araştırma ve Uyg.Hastanesi, Eğitim, Fen Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik Mimarlık, Güzel Sanatlar Fakülteleri; Fen, Sağlık, Sosyal Bilimler Enstitüleri; Beden Eğitimi ve Spor, Bolu Sağlık, Kemal Demir Fizik Ted.ve Rehabilitasyon, Gerede Uygulamalı Bilimler, Bolu Turizm İşl. ve Otelcilik yüksek okulları ile Bolu, Gerede, Mengen ve Mudurnu Meslek Yüksekokulu birimlerinden oluşan Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesi merkez (Gölköy) kampüsü şehir merkezine 12 km. mesafede (25 dakika) yer almaktadır.

Şehir merkezinden kampüse ulaşım için Bolu Karaköy Otobüs-Minibüslerine (irtibat tel: (374) 2159501) veya Bolu Belediyesi’ne ait otobüslere müracaat edebilirsiniz. Haftanın her günü 30 dakikada bir saat 23.00’ e kadar araç bulunmaktadır.

AİBÜ yüzme havuzu hakkında bilgiler buradadır.


"Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi nerede, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz