Ana Sayfa

Kemerburgaz Üniversitesi nerede, adresi-haritası

Kemerburgaz Üniversitesi nerede diyenler için Kemerburgaz Üniversitesi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Kemerburgaz Üniversitesi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Mahmutbey Dilmenler Caddesi, No:26, 34217 Bağcılar – İSTANBUL, Telefon: (0 212) 604 01 00, www.ikbu.edu.tr

Şişli ve Bağcılar’da kampüsü bulunan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi merkezi, TEM otoyoluna yaklaşık 400 metre mesafede bulunmaktadır. Ankara İstikametinden gelişte Güneşli istikametini gösteren oktan itibaren sağa girilmeli, İSTOÇ ve üniversite yönlendirme yazıları takip edilmelidir. Edirne istikametinden gelişte, Mahmutbey gişelerinden geçtikten sonra Mahmutbey yönlendirme okundan sağa giriş yapılmalıdır. Üniversite binası yolun güneyinde, 14 katlı bir binadır.

Kemerburgaz üniversitesine 212 AVM servisleri ile veya 141 M Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi İkitelli/Halkalı – Mecidiyeköy veya “98 M” kodlu İSTOÇ-BAKIRKÖY İETT otobüs toplu taşıma hatları ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kabataş’tan kalkan tramvayla, Karaköy – Eminönü – Sirkeci – Sultanahmet – Aksaray – Topkapı hatlarını kullanarak Bağcılar’a gelip minibüs ya da taksi ile üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından Söğütlüçeşme, Avrupa yakasından Zincirlikuyu ve Avcılar’dan hareket eden metrobüs ile Yenibosna durağına gelerek, İSTOÇ istikametine giden minibüs ya da otobüslerle üniversiteye ulaşabilirsiniz.


"Kemerburgaz Üniversitesi nerede, adresi-haritası" konusuna yorum gönderebilirsiniz