Ana Sayfa

Nişantaşı Üniversitesi nerede, adres-harita

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi nerede, haritada göster diyenler için Nişantaşı Üniversitesi adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Abdi İpekçi Cad. No:89 Bayrampaşa/İstanbul, Telefon:0 212 210 10 10, nisantasi.edu.tr

2012 yılından bu yana Engin Fikirler Eğitim ve Kültür Vakfı marifetiyle kurulan Nişan taşı Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik – Mimarlık Fakültesi ile Nişantaşı Meslek Yüksekokulu olarak faaliyete başlamıştır. Lisans ve ön lisans programlarından tüm kontenjanları üçte ikisine tanıdığı %75 burs imkanı, uluslar arası olanaklar, iş ve staj imkanı ile farklı bir vizyon çizen Nişantaşı üniversitesi merkez yerleşkesi Bayrampaşa’da bulunmaktadır.

Kağıthane ilçesinde Sadabad alanında Kağıthane Belediyesi yanında 40 dönümlük bir arazi üzerine kurulmakta olan Nişantaşı Üniversitesi Sabadad Kampüsü ise 2014 Eğitim- Öğretim Yılından itibaren hizmet vermektedir. Nişantaşı Meslek Yüksekokulu ise İstanbul’un merkezinde Osmanbey metro hattı Pangaltı istasyonuna 200 metre mesafede Pangaltı Ergenekon caddesi üzerindeki yerleşkesinde eğitim vermektedir.

Nişantaşı üniversitesine nasıl gidilir? Merkez kampüse ulaşım için otobüs ile Taksimden kalkan 32 T numaralı otobüse bindikten sonra Bayrampaşa Sağlık Ocağında inerek, Metrobüs ile Zincirlikuyu veya Avcılar metrobüsüne binerek Maltepe-Bayrampaşa durağında inip üst geçidi kullanarak Bayrampaşa minibüsüne binerek Çizmeci İş Merkezi durağında inerek, Metro ile Havaalanı veya Aksaray Metrosuna binip Sağmalcılar durağında inerek, özel aracınız ile Avcılar istikametinde giderken Edirnekapıyı geçtikten sonra Edirne tabelasının olduğu ilk sağdan E 6’ya bağlanıp daha sonra Bayrampaşa Rami tabelasının sağından girerek Nişantaşı üniversitesi merkez kampüsüne ulaşabilirsiniz. Mecidiyeköy istikametine giderken ise Edirnekapıya gelmeden yan yola girerek Edirne tabelasının olduğu yerden sağa sapıp daha sonra Bayrampaşa Rami tabelasından ilk sağa saparak sapağın sonunda merkez yerleşkeye ulaşabilirsiniz.


"Nişantaşı Üniversitesi nerede, adres-harita" konusuna yorum gönderebilirsiniz